Sayfa 629/709 İlkİlk ... 129529579619627628629630631639679 ... SonSon
Arama sonucu : 5665 madde; 5,025 - 5,032 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

1. Kapalıçarşı 32,4000 32,4200

Resmi kur 32.36

Nerdeyse eşit....

Ancak bankalarda halen yüzde 5 makas var.
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

2.  Alıntı Originally Posted by Novartis Yazıyı Oku
    banka Emekli promosyonu nihayet yükseldi. Banka uygulamanızdan girip yenileyin, eski promosyonu mahsup edip farkı hesabınıza yatırıyorlar. en yüksek 12 bin+ bankaya göre çeşitli eklemelerle 15 bin mümkün.
    Eşimin 6 ay önce başlayan iş bankasından emekli maaş promasyonu 7500 TL idi.

Şimdi iptal edersem 6 bin TL iade istiyor.

Mobilde Promasyonu yenileme seçeneği bulunmuyor. İade edip başka bankaya geçmek mantıklı mı?

3. NKOLAY Faizi 52 yapmış.
    XL lar 53-54-55 vadesine göre...

4.  Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    Eşimin 6 ay önce başlayan iş bankasından emekli maaş promasyonu 7500 TL idi.

Şimdi iptal edersem 6 bin TL iade istiyor.

Mobilde Promasyonu yenileme seçeneği bulunmuyor. İade edip başka bankaya geçmek mantıklı mı?
    paşam işbank mobil de bugün aktif ettiler. ben yaptım.. sadece "yenile" seçeneği ile ilerle, işini hallet. 12 bin yeni ptomosyondan eski promosyon bakiyeni mahsup edip , 3 gün içinde hesabına yatırıyorlar.

Emekli Maaşımı İş Bankası’ndan Alıyorum, Güncel Emekli Promosyon Tarifesinden Nasıl Faydalanabilirim?

İşCep ve İnternet Şubesi aracılığı ile kolayca; ya da dilerseniz İş Bankası şubelerine uğrayarak mevcut promosyon taahhüdünüzü yeni tarifeye göre yenileyebilirsiniz.

Şubeye gitmeden İşCep ve İnternet Şubesi aracılığı ile promosyon taahhüdü yenilemesi için takip edebileceğiniz adımlar aşağıdaki gibidir:

İşCep > Başvurular > Emekli Maaş İşlemleri > Promosyon Durumu > Yenile
    İnternet Şubesi > Başvuru - Ürünler > Emekli Maaş İşlemleri > Promosyon Durumu > Yenile

5. 5 bin TL lik alırsanız 374 gün 20 bin alırsanız 39 gün vade teklif ediyor.

6.  Alıntı Originally Posted by Novartis Yazıyı Oku
    mevduat faizi 92 gün 57-58% civarına yükseldi. Hikaye güzel... TC temel ekonomik göstergelerde iyileşme yok, istikrarlı kötüye gidiş devam , toplumsal bozulma her geçen yıl artıyor, bu nesil kaybolup gidecek. olmayanı ifade, hayalleri pazarlama politikası ile biribirimizi kandırıyoruz. kısa, orta, uzun her türlü vadede TL de kalmak büyük hata. Ekonomiyi okuyan , dünyayı takip eden zaten yabancı bazlı yatırım yapıyor, en acemi yatırımcı bile en kötü döviz yada altın alıyor. Biraz bilgisi olan yabancı ETF fon larda dans ediyor. Bankadaki dövizden endişe duyanlar var, haklılar...devletin kılıcı keskindir, gece yarısı indirip dövize uzanan eli kesip atıverir, ayda 1000$ özel izinle çekebilirsin demeleri mümkün, bir günah keçisi bulur canlı yayına çıkarıp "yıllarca uyardık, dönüşüm için her türlü fırsatı verdik...ama ülkenin aleyhine dövize üşüşen vatan hainlerini bir türlü dezenfekte edemedik , artık bunları yıkayıp ak pak ediyoruz " dememeleri için hiç bir sebep yok. komik ama gerçek.
    Etf yatırımına bende başladım ak yatırımdan başladım aft afa fonu alıyordum ancak aktif yönetilmediklerini fark ettim hep aynı hisseler etf dehşet bir dünya nerdeyse her şeyin etf i var

7.  Alıntı Originally Posted by Novartis Yazıyı Oku
    paşam işbank mobil de bugün aktif ettiler. ben yaptım.. sadece "yenile" seçeneği ile ilerle, işini hallet. 12 bin yeni ptomosyondan eski promosyon bakiyeni mahsup edip , 3 gün içinde hesabına yatırıyorlar.

Emekli Maaşımı İş Bankası’ndan Alıyorum, Güncel Emekli Promosyon Tarifesinden Nasıl Faydalanabilirim?

İşCep ve İnternet Şubesi aracılığı ile kolayca; ya da dilerseniz İş Bankası şubelerine uğrayarak mevcut promosyon taahhüdünüzü yeni tarifeye göre yenileyebilirsiniz.

Şubeye gitmeden İşCep ve İnternet Şubesi aracılığı ile promosyon taahhüdü yenilemesi için takip edebileceğiniz adımlar aşağıdaki gibidir:

İşCep > Başvurular > Emekli Maaş İşlemleri > Promosyon Durumu > Yenile
    İnternet Şubesi > Başvuru - Ürünler > Emekli Maaş İşlemleri > Promosyon Durumu > Yenile
    Teşekkür ederim. Mobilden başvuru yaptık.

8.  Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim. Mobilden başvuru yaptık.
    rica ederim paşam. bilgi paylaştıkça çoğalır.

Sayfa 629/709 İlkİlk ... 129529579619627628629630631639679 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •