Sayfa 106/705 İlkİlk ... 65696104105106107108116156206606 ... SonSon
Arama sonucu : 5634 madde; 841 - 848 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

1. merhaba

Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    5 yıllıklarda %8.5 faiz var...Ben olsam oraya gömerim...Parayı yakın zamanda kullanacaksanız o zaman mevduat tarafında değerlenmesi gerekir....

5 yıllık tr eurobondlar mı ?

2.  Alıntı Originally Posted by lunatic Yazıyı Oku
    Deneme…hiçbiryeni ileti yok..
    Olmaz tabi.. Cahillik kol geziyor forumda.. Aman ha böyle çok mantıklıymış gibi anlatılan şeylere inanmayın.. Bir cahile verilecek en güzel tepki onu yok saymaktır..

3.  Alıntı Originally Posted by Antikapitalistt Yazıyı Oku
    Olmaz tabi.. Cahillik kol geziyor forumda.. Aman ha böyle çok mantıklıymış gibi anlatılan şeylere inanmayın.. Bir cahile verilecek en güzel tepki onu yok saymaktır..
    Eğer cahil bensem ABD'de ev dedim diye, paylaşmak kötü bir şey değil. Hiç bir çıkarım yok. Ne kadar kişi öğrenirse benim için dezavantaj. Borsacılar gibi kendiminki yükselsin diye gel gel diye bir şey yapmıyorum. Teşekkürler.

4.  Alıntı Originally Posted by Antikapitalistt Yazıyı Oku
    Hisse.net kullanıcılarının çoğu matrak. DH forumunda da aynı topikler var. Aynı şeyleri yazıyorum. İnsanlarla karşılıklı bilgi alışverişinde bulunuyoruz, konu kapanıyor. Kimse hakaret etmiyor, konu başkaları ile devam ediyor. Hayat devam. Batılı gibi rahat ve geniş.

Burada ise insanlar çok kasıyor doğulu kompleksi ile. Bir şey yazsam komplekse giriyorlar, travma yaşıyorlar. Benim aklıma bile geldi - acaba beni bir yerden mi tanıyorlar diye.

Hadi bakalım şampiyon entellektüel konuya sen aşırı kültürünle devam et (ayrıca bu forumda yazmak aşırı kültür gerektirmiyor, herkese yazabilir. Buraya geldim mi canım ahtapot çekiyor.)

5.  Alıntı Originally Posted by Antikapitalistt Yazıyı Oku
    Son olarak "mantıklıymış gibi anlatılan şeylere inanmayın" demişsiniz ortalık malı gördüğünüz bir düşünceyi aşağılamak kolay ayağa düştü diye. (O yüzden bile beni tanıdığınızı düşündüm. Başka sebepleri de var bu forumda) Eminim Bitcoin gibi yatırımlar size çekici geliyor ya da borsa - siyonistler yükseltse yükselir düşürse düşürür. Kumar. Ben sizin gibi mantıklı olamadım Gözümde emlak kumar değil o kadar. Olgun mantıklı kardeşim.

6. Ağır travma emareleri burada bol oluyor. Neyse burası bana kaldı. Google keep gibi not tutarım kendim için. Travma emarelerinden biri de bu.

7.  Alıntı Originally Posted by Antikapitalistt Yazıyı Oku
    350bin doları ne yapsak? Eski değil yeni??
     Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    5 yıllıklarda %8.5 faiz var...Ben olsam oraya gömerim...
     Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    5 yıllıktan kasıt eurobond mu?
     Alıntı Originally Posted by jackwalsh2 Yazıyı Oku
    yok cevap alamadık :) amerikan 5 yıllıkları 4,85 lerde. o olamaz. tr hazine eurobonddan bahsediyor olsa gerek. 2028 vadelilerin getirisi bu civarlarda ama 350 k dolarda %25-30 civarı vergi çıkarır. bir de bu savaş ikliminde şu anda girmek yürek ister.

Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    5 yıllıktan kasıt eurobond mu?
     Alıntı Originally Posted by jackwalsh2 Yazıyı Oku
    Ben olsam 3 farklı hesap üzerinden TR Euroboda gömerim...Sistem dışına çıkmayacak ise......

Sayfa 106/705 İlkİlk ... 65696104105106107108116156206606 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •