Sayfa 531/705 İlkİlk ... 31431481521529530531532533541581631 ... SonSon
Arama sonucu : 5634 madde; 4,241 - 4,248 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

1. Türkiye 2027 yer kadar 3 yılda 3,3 Trilyon ana para için 4,9 trilyon FAİZ ÖDEYECEK.

İlk kez ANAPARADAN DAHA ÇOK FAİZ ÖDEME POZİYONUNA GİRDİK.

https://www.gzt.com/gazeteler/nasilb...esi-06-03-2024
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

2.  Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    Türkiye 2027 yer kadar 3 yılda 3,3 Trilyon ana para için 4,9 trilyon FAİZ ÖDEYECEK.

İlk kez ANAPARADAN DAHA ÇOK FAİZ ÖDEME POZİYONUNA GİRDİK.

https://www.gzt.com/gazeteler/nasilb...esi-06-03-2024
    ortodokslar kkm yi yerden yere vuruyorlardı kur farkı ödenecek diye

3. Geçen sene mayıs ayında dolar 19.5 iken yıllık yüzde 40 net faizi güzel bulup bağlayanlar dolar da 27.3 başabaş noktası.Oysa dolar şu an 31.72 serbest piyasada ise 32 ve daha mayısa 2 ay var.Hadi orası kötü temmuz da 26 dan bağlayanlar için 36.4 tl. Temmuza 4 ay var ve dolar 32 .Temmuz kadar 4 tl daha yükselir mi ? Yoksa yükselmez mi?

BurganBank dijital kullananlar sakın DDKKM falan yapmayın. Sabahtan beri sinir harbi yaşıyorum. Müşteri temsilcileri dövize dönüş istediğimde uzaydan gelmiş muamelesi yapıyorlar. En son biri limitiniz yetmiyor dedi. Saati de geçti şikayet oluşturdum.

5.  Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    Geçen sene mayıs ayında dolar 19.5 iken yıllık yüzde 40 net faizi güzel bulup bağlayanlar dolar da 27.3 başabaş noktası.Oysa dolar şu an 31.72 serbest piyasada ise 32 ve daha mayısa 2 ay var.Hadi orası kötü temmuz da 26 dan bağlayanlar için 36.4 tl. Temmuza 4 ay var ve dolar 32 .Temmuz kadar 4 tl daha yükselir mi ? Yoksa yükselmez mi?
    geçen sene o dediğiniz zamanlarda yatıranlar bu zamanlar eline kesin geçecek parayı bildiklerinden o işlemi yapmışlar....belki dolar 1 sene artmayacak belki düşecek belki 2 ye katlayacak ... , ne olacak temmuzda veleki 40 lira oldu . yani dolara koysa yüzde 10 daha fazla alacak .
    dün de kendi ddkmniz için boyuna başabaş hesaplıyorsunuz .o zaman ddkm yapmasaydınız alın dolarınızı yatırın 2,5 tan faize yahut eurobond alın vs vs ...ama siz diyorsunuz ki ne olur ne olmaz dolar belki sabit gider 3 ay arada faiz geliri kadar dolar alırım .

Alıntı Originally Posted by KNUCK Yazıyı Oku
    Son 19 gün bende merak ediyorum. Kaldı kafa kafa seviyesine 1 lira 14 krş. Bakalım bu işte ne kadar kar yada zarar edeceğiz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Kaldı 18 gün başa baş seviyesine 1 lira 5 krş.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    " Bir Cüzdanı Doldurmak, Boş Olanına Katlanmaktan Daha Kolaydır "

7.  Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    geçen sene o dediğiniz zamanlarda yatıranlar bu zamanlar eline kesin geçecek parayı bildiklerinden o işlemi yapmışlar....belki dolar 1 sene artmayacak belki düşecek belki 2 ye katlayacak ... , ne olacak temmuzda veleki 40 lira oldu . yani dolara koysa yüzde 10 daha fazla alacak .
    dün de kendi ddkmniz için boyuna başabaş hesaplıyorsunuz .o zaman ddkm yapmasaydınız alın dolarınızı yatırın 2,5 tan faize yahut eurobond alın vs vs ...ama siz diyorsunuz ki ne olur ne olmaz dolar belki sabit gider 3 ay arada faiz geliri kadar dolar alırım .

Üzgünümü hiç birşey anlamadım yazdıklarınızdan.Anlayan bir arkadaş varsa beni aydınlatabilir mi?

8.  Alıntı Originally Posted by mistyimage Yazıyı Oku
    BurganBank dijital kullananlar sakın DDKKM falan yapmayın. Sabahtan beri sinir harbi yaşıyorum. Müşteri temsilcileri dövize dönüş istediğimde uzaydan gelmiş muamelesi yapıyorlar. En son biri limitiniz yetmiyor dedi. Saati de geçti şikayet oluşturdum.
    Ddkkm'den tekrar dövize geçmek istiyorsanız yapmak zorundalar limitiniz yetmiyor ne demek?Ddkkm yaparken hesabınızda ki döviz miktarı neyse kesinti olmadan eksiksiz güncel kur üzerinden dövize çevirmeleri lazım.Hocam bunun saatini kaçırmayın.Şube yakınsa dayanın kapısına şikayetle yetinmeyin sadece.
    konuyla ilgili lütfen foruma da bilgi verirmisiniz merak ediyorum sonucu eğer mt ile ilgili bir sorun değilse bankalar ali cengiz oyunu yapıp ddkkm dönüşlerini dövize çevirmek istemiyorlarsa iş başka bir boyuta geçer.

Sayfa 531/705 İlkİlk ... 31431481521529530531532533541581631 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •