Sayfa 553/704 İlkİlk ... 53453503543551552553554555563603653 ... SonSon
Arama sonucu : 5632 madde; 4,417 - 4,424 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

1.  Alıntı Originally Posted by Maacit Yazıyı Oku

ev bedava kira yok, hele Bahçeli sitelere istnbul a giden zengin
    bizim köyden 10 sene önce göç eden biri vardı,
    yazması ayıp, yol parasını otobüs parasını azda harçlık vermiştim
    geçen yaz köye son model araba ile geldi, birde pilli
    kazanç ı bahçe bakımından ve atılan eşyaları satmaktan
    asgari ücret vermeseler üzülmem demişti
    sanırım zengin hatunlar depresyona girince evdeki eşyaları atıyor, yenisini alıyor
    bu sabah apartmandan biri beyaz ahşap hiç bir kusuru olmayan geniş mutfak masasını kapıcıya vermiş apartmandan çıkarken gördüm içim gitmedi değil sahibinden de rahat 1500 2000 e okutur

2. TL pişmanlıktır.

3.  Alıntı Originally Posted by OKTAY Yazıyı Oku
    Bizim durum daha beter komşu olduk kapıcıyla karşımdaki daireyi aldı 3.5 milyona binayıda kendi temizliyor ,kemal sunal rahmetli dogru demiş.
    Apartman genel kuruluna da katılır ve kapıcıya (yani kendisine) maaş zammı yapılması ile ilgili kulis de yapar. Çok da eminim bu konuda onu destekleyen bir çok kat maliki olur.

4.  Alıntı Originally Posted by OKTAY Yazıyı Oku
    Bizim durum daha beter komşu olduk kapıcıyla karşımdaki daireyi aldı 3.5 milyona binayıda kendi temizliyor ,kemal sunal rahmetli dogru demiş.
    boşuna kapıcı örneğini vermiyorum burada eskiden kapıcılık zordu kömür taşı cürufu at apartmanda asansör yok kaldıkları yerler küflü rutubetli şimdi öyle değil yeni sitelerde konforlu yerleri var

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    35.5
    Gönderi
    536
     Alıntı Originally Posted by Maacit Yazıyı Oku

ev bedava kira yok, hele Bahçeli sitelere istnbul a giden zengin
    bizim köyden 10 sene önce göç eden biri vardı,
    yazması ayıp, yol parasını otobüs parasını azda harçlık vermiştim
    geçen yaz köye son model araba ile geldi, birde pilli
    kazanç ı bahçe bakımından ve atılan eşyaları satmaktan
    asgari ücret vermeseler üzülmem demişti
    sanırım zengin hatunlar depresyona girince evdeki eşyaları atıyor,
    yenisini alıyor, kocalarının gıkı çıkmıyor olabilir
    Aynen yoldaş,geçen gün otoparkta arabada içiyorum yanıma jeep parketti kim diye bakayım dedim bizim kapıcı ,abi afiyet olsun dedi bende hayırlı olsun dedim,nasıl aldım dedim köyden arsamı kaldı,yok abi evin birini sattım dedi ;) 5 binaya bakıyor bizimki,yarı zamanlı yaptık artık,eskisini attık oda 2 daire almıştı.

6.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    boşuna kapıcı örneğini vermiyorum burada eskiden kapıcılık zordu kömür taşı cürufu at apartmanda asansör yok kaldıkları yerler küflü rutubetli şimdi öyle değil yeni sitelerde konforlu yerleri var
    senin kapıcı burayı okuyorsa engelleri kaldırmasın...

7.  Alıntı Originally Posted by OKTAY Yazıyı Oku
    Aynen yoldaş,geçen gün otoparkta arabada içiyorum yanıma jeep parketti kim diye bakayım dedim bizim kapıcı ,abi afiyet olsun dedi bende hayırlı olsun dedim,nasıl aldım dedim köyden arsamı kaldı,yok abi evin birini sattım dedi ;) 5 binaya bakıyor bizimki,yarı zamanlı yaptık artık,eskisini attık oda 2 daire almıştı.
    Bizim kapıcı oğluna Ferrari aldı.14 milyona .biriktrmis..kıdem tazminatı ile de hanima X6 sipariş verdibu sene emekli oluyor .tavandan .olsun az kahrimizi çekmedi .

8. En çok ya 3.kattan şeref abiden kazandi parayı ..ona içki alıyordu migrostan 3 e alıp 5 satiyordu..

Sayfa 553/704 İlkİlk ... 53453503543551552553554555563603653 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •