Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon
Arama sonucu : 34 madde; 17 - 24 arası.

Konu: MEKAG Meka Beton A.Ş

1. Neredeyse 10 tavan olacak devammı?

2. 10 tavan oldu, ancak verenler var, buralardan çıkmalı, zaten 6 lotcuk...

3.  Alıntı Originally Posted by seneka Yazıyı Oku
    10 tavan oldu, ancak verenler var, buralardan çıkmalı, zaten 6 lotcuk...
    bu akşam çıkmayı çok düşündüm, elim gitti gitti geri geldi, umarım yarın sabah pişman olmam. Bu son açıklamadan sonra borsanın aldığı hal hiç hoşuma gitmedi doğrusu

4. ben bu hisseden korkuyordum, bundan sonra işlem görmeye başlayanlar patladı

5. Neden korkuyordunuz gerekçeniz nedir?

6. Vay be benden başka kimse kalmamış gene yalnız kurt misali uykuda bekleyeceğiz 2 gündür habire kap atıyoruz genede kimseden çit çıkmıyor herhalde 3-5 sene devam diyeceğim vebu rakamlar ahhh ahhhh dedirtecek mercek incelemesi
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

7.  Alıntı Originally Posted by oneanalyst Yazıyı Oku
    Neden korkuyordunuz gerekçeniz nedir?
    Şirket ile ilgili bir korku değildi benim ki, 10-11 tavan yaptığı için tavan bozmasını bekliyordum ama TAB tavan bozduğu için öyle yazmıştım. Yoksa gelecekte ümitli olduğum halka arzlardan biri bu hisse.

YTD.

8. "Şirketimizin %100 hissesine sahip olduğu bağlı ortaklığımız Meka İthalat İhracat Pazarlama ve Ticaret A.Ş. ile yurt dışı yerleşik bir şirket arasında bugün (16.11.2023) Kırma Eleme Tesisi Satış Sözleşmesi imzalanmıştır. Sözleşme bedeli 820.000 (SekizYüzYirmiBin) EUR olup sözleşme bedelinin %95'i oranında iş başlangıcında avans ödemesi alınacaktır.

Sözleşme konusu tesisin dizayn, üretim, sevkiyat ve montaj işlemleri Mart 2024 tarihine kadar tamamlanması planlanmaktadır.

Söz konusu Kırma Eleme Tesisi'nin üretimi Şirketimiz tarafından yapılacaktır."

(Foreks 17.11.2023)

Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •