Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon
Arama sonucu : 34 madde; 25 - 32 arası.

Konu: MEKAG Meka Beton A.Ş

1. Brüt takastan çıkış nasıl etkiler acaba ?

2. hisse tekrar pozitife dönebilmesi için önce 64.18 alt/üst seviyesi üzerinde kalmalı, sonra üst turuncu yelpaze yukarı yönde terk edilmeli,..bu olursa hisseye momentum gelir, o momentum hedeflere doğru götürebilir, yakın hedefler çalışma üzerinde var, orta uzun hedefleri kişiler araştırmalı, kendileri bulmalıdır,..

şu anki durumu elbette negatif,..ancak dediğim hareketler olursa tekrar pozitif hale döner,..
    bu hisseden bende de olduğu için paylaştım,..umarım bu çalışma sizede faydalı olur, ışık tutar

investingte bayağı bir söven sayan var bu hisseye,..ağaza gelen söyleniyor orada,..can yanıyor elbette ama biraz dozu fazla oranın,..

bu çalışma en azından okuyanlar olursa biraz olsun sakinleştirir,..

hisse ile ilgli, kab kacak haber, v.s okuyanlar,... bilanço, kar açıklamaları ve benzeri gibi paylaşımları buradan yapalım enerji gelsin bu başlığa,..
    burada yapılan analizler, bilgi ve paylaşımlar
    yatırım tavsiyesi değildir,...

3. burada yapılan analizler, bilgi ve paylaşımlar

4. burada yapılan analizler, bilgi ve paylaşımlar

5. yükseliş için 64.18 üstünde bir daha altına düşmeyecek şekilde kalış gerekiyor,...o taktirde diğer mavi ve kırmızı yelpazeleri k.v hedef olarak gerçekleştirebilir,..u.v hedefleri kişiler kendi çalışmalı, takip etmeli,..

6.  Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku
    yükseliş için 64.18 üstünde bir daha altına düşmeyecek şekilde kalış gerekiyor,...o taktirde diğer mavi ve kırmızı yelpazeleri k.v hedef olarak gerçekleştirebilir,..u.v hedefleri kişiler kendi çalışmalı, takip etmeli,..

mesaj 28 ve 29 dan devamla,
    64.18 tekrar geliyoruz, temennilerimiz ve gerçekleşmesini beklediğimiz durum açık ve net,..

7.  Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku

mesaj 28,29 ve 30 dan devamla,
    64.18 a/ü üstündeyiz, sarı yelpazeden kurtulursak k/v mavi ve kırmızı yelpazeler hedefleriz, u/v benim konum değildir, u/v için herkes kendisi araştırsın demiştim,..
    temennilerimiz ve gerçekleşmesini beklediğimiz durum açık ve net,..

8. mesaj 31 den devamla

Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz