Sayfa 28/30 İlkİlk ... 182627282930 SonSon
Arama sonucu : 233 madde; 217 - 224 arası.

Konu: Oltaya Takılanlar - SON

Bugünün sonuçları ile birlikte düzenli olarak yaptığım taramaların yayınlarına son veriyorum. Sonuç alamayacağım tabloları insanların zamanlarını almamak adına sunmaktan vazgeçtim. Hergün olmasa da dikkatimi çeken senet olursa tablo ve grafiği ile birlikte yine yayınlayacağım.

TCELL (120 DK)

Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Bugünün sonuçları ile birlikte düzenli olarak yaptığım taramaların yayınlarına son veriyorum. Sonuç alamayacağım tabloları insanların zamanlarını almamak adına sunmaktan vazgeçtim. Hergün olmasa da dikkatimi çeken senet olursa tablo ve grafiği ile birlikte yine yayınlayacağım.
    hergün bakıyorum üstad ben.

benim zamanımı almıyorsun ama senin zamanını alıyorsa emeklerin için tşk.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    hergün bakıyorum üstad ben.

benim zamanımı almıyorsun ama senin zamanını alıyorsa emeklerin için tşk.
    Estağfurullah ustam. Takibiniz ve düşünceleriniz için teşekkür ederim. Benim zamanımı alması konusunda fark eden hiç bir şey yok. Ben aynı taramaları yine yapıyorum. Sadece eleştiri aldığım için, yayınlama konusunda sadeleştirmeye gittim hepsi bu. Tekrar teşekkür ederim.

7. Bende hergun düzenli bakmaya çalışıyor ve faydalaniyordum. Ancak sizin vaktinizi alan yoğun bir çalışma.. Simdiye kadar olan çalışmalar için tesekkurler. Başarılarınızın devamını dilerim
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

Çalışmalar devam edecek Sayın palmet, teşekkür ederim...

Sayfa 28/30 İlkİlk ... 182627282930 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •