Sayfa 546/1012 İlkİlk ... 46446496536544545546547548556596646 ... SonSon
Arama sonucu : 8090 madde; 4,361 - 4,368 arası.

Konu: Viop LV

1. Bu facia kendi içlerinde bir kutlamadir. Üzülmezler ama üzülmüş gibi yaparlar.Biden denen kan emicinin gelişine hediyedir. Bombayi verip ne istersen yap diyen Katil abd. dir. Onlarin hosuna gider. Hep öyle olmadimi? Tebrik etmeye gidiyor.Biz İslam birliği olarak birlesmedikce güvenlik anlasmasi yapmadikca dilim dilim etimizi katil abd de israil parçalayacaktir.

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    usa iki atom bombası margarinlediğinde de siviller öldüydü... ikinci atom bombasını nagazaki'ye değil , silahların olduğu kokuraya atacaklardı.. oraya geldiklerinde ne olduğu belli olmayan esrarengiz bulutumsulardan şehri göremediler.... nagazakiye yöneldiler... nagazaki'ye atarlarken de mitsubishi silah fabrikasına atacaklardı göya.... orayı da tutturamadılar , gittiler tam sivillerin yaşadığı yere attılar...

o zamanki usa başganı hamdi toraman abi idi. hiroşima ve nagazaki sonrası ağır bir depresyona girdi hamdi abi. beyaz saray'da bazen geceleri bir inilti duyulurdu, vijdan azabından hamdi abinin böğürtüleriydi o.... öküzler atmadan önce ne pok olacağını bilmiyor muydunuz ...

rezil homo-sapiens-sapiens , yıkılllll... bu türde bir imalat hatası var, montajda vijdani değerleri akli değerlere iyi montelememişler, arada kaçak yapınca böyle felaketler oluyor... reziiiilll

otomotiv üreticileri piyasada olan araçlarındaki herhangi bir modelde, hata tespit ettiklerinde nasıl geri çağırma yapıyorlarsa, bizi de geri çağırmaları lazım ya
    Son düzenleme : Lucky Player; 18-10-2023 saat: 01:24.
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Alıntı Originally Posted by şahit Yazıyı Oku
    israil hareketi bitmiştir.
    bu bitirme prosedürü.
    bir gün sonra bombalamayı azaltırlar.
    hafta sonuna da bitirirler. bence.
    İisraili tanımamışsın henüz. Hamasın saldırdığı gün gazze diye bir şehir kalmayacak dedim. Haftasonu herkes barış rüzgarları estiriyordu kara harekatı olmayacak diyordunuz. gene israili tanımamışsınız dedim. 1 askeri için 700 tane flistinliyi salan israil 250 rehine vatandaşı salınana kadar gazzede ne hastane ne pastane bırakır yakar yıkar.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4. Bölgede her yönüyle ekonomisiyle, tarımıyla, teknolojisiyle ve silahlarıyla güçlü bir İslam ülkesi yok ki sözü geçsin şimdi biri çıkıp Türkiye diyecek ben de diyorum ki ülke her yönüyle bitik kimse iplemiyor. Tarım, eğitim, sağlık, hukuk, ekonomi, askeri her alanda bitirdiler ülkeyi. Yanalım kendi halimize yanalım.

Ümit ÖZDAĞ
    Türklerin Filistin davası yok.
    Arapların da, Kıbrıs davası, Doğu Türkistan davası olmadığı gibi..

Kudüs ile Filistin meselesi ayrı, karıştırılmamalı, demiş..

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,524
     Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku

rezil homo-sapiens-sapiens , yıkılllll... bu türde bir imalat hatası var, montajda vijdani değerleri akli değerlere iyi montelememişler, arada kaçak yapınca böyle felaketler oluyor... reziiiilll

otomotiv üreticileri piyasada olan araçlarındaki herhangi bir modelde, hata tespit ettiklerinde nasıl geri çağırma yapıyorlarsa, bizi de geri çağırmaları lazım ya

Neandertaller'de üretim hatası olduğu görülmüş geri çağrılmış ,, homo-sapiens piyasaya sürülmüş işte ..Ne yazıkkı tamamı dönmemiş demekki

Erdoğan'dan beklediğim konuşma..

Arap,Suriyeli kardeşlerimizin, Filistin davası için israil cephesine gitmesini talep ediyoruz.
    Allah'ta bunun böyle olmasını isterdi(ilgili ayette okunabilir)
    Yol masrafları ve iaşe tarafımızdan ödenecektir..
    Gazanız mübarek olsun,Allah sizleri şehitlikle ödüllendirsin.Esselamüaleyküm
    ..

gibi bir şeyler söylese, gelen bu mültecilerden ne kadarı gider acaba??

İhh yı yollayıp sonrada bize mi sordunuz giderken diyenler israilin yolladığı tazminatı ölenlere vermeyenler kimlerdi.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 546/1012 İlkİlk ... 46446496536544545546547548556596646 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •