Sayfa 765/1012 İlkİlk ... 265665715755763764765766767775815865 ... SonSon
Arama sonucu : 8090 madde; 6,113 - 6,120 arası.

Konu: Viop LV

1. Geceye sasa short girdim .

2.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Sen malda girmemişin, bu akşam tohatlı abi savaş haberi paylaşmaz, zaten barış olucakmış
    Bozkuş reis hanımın bizerligini garanti altına aldım.

3. Tav in bilanço süper gelmiş ttrak da fena değil. Ttrak bedelsiz yapar gibi finansman maliyeti yüksek parayi dağıtmaz gibin yayla gıdanın da fena değil bilanço

4. Bozkurt reis ben prensip olarak uyku problemleri yüzünden geceye nadiren hisseyle giriyorum. Ben uyandığımda başlıyorum alıp satmaya emekli işçi yevmiyesi çıktı mı yeter.

5.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Bozkuş reis hanımın bizerligini garanti altına aldım.
    Bu gece ons u şortlayım diye düşünüyordum, tam gıvama geldi sarı gacı, eee şindi sende büüle dedin napacuuk

16.96 Since 27 Aralık 2023

6.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Acaba yakın zamanın ALARK ı olabilir mi? Dolar bazlı diplere çok yakın bir hisse.
    Orta uzun vade için bakınca hisse fiyatı grafiklerden çıkıp, yönetim ve vizyona göre şekilleniyor..Tkfen in uzun vade dolar grafiği de zaten bence olumsuz..
    Alarko jeotermal sera konusunda benim ilgi alanımda. Bilanço sonrası düzeltme evresinde almayı da düşünüyorum..
    Tekfen in yönetimi evlere şenlik. Çok da ağır karar alma mekanizmaları var..Daha da önemlisi şirket hem ky dostu değil hem de anormal kırılgan.
    Rusya da biri öksürse aylarca tadı kaçıyor..
    Benim tercih ettiğim bir şirket değil..

İlaveten yüksek enflasyon döneminde benim tercihim sadece hikayesi olan ,hızlı fiyatlanabilen şirketler olur..
    Son düzenleme : emregunes; 24-10-2023 saat: 19:34.

7.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Bu gece ons u şortlayım diye düşünüyordum, tam gıvama geldi sarı gacı, eee şindi sende büüle dedin napacuuk
    Dayucum biz para kazanmak için değil ama altıns1 gapi kapatmış. Savaş bitmeden Fedin faiz artışına dur demesi hatta indirecem demesi gibi riskler var. Sen bilenzük alacaksan hanıma borcun varsa garantiye almış olursun. Gerçi sen arsa sattın muhtemelen yakında yengemin kolunu bilenzük ile doldurursun.

8. VADELİ TAKASI İLGİNÇ TEB long pozları kapatmaya başlamış yalnız işin ilginç tarafı TEB'in kapanmasını long poza girerek AK YATIRIM sağlamış
    Mevcut vadeden kapandığı poz kadar yeni vadede longa geçmiş TEB ..

Sayfa 765/1012 İlkİlk ... 265665715755763764765766767775815865 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •