Sayfa 806/1012 İlkİlk ... 306706756796804805806807808816856906 ... SonSon
Arama sonucu : 8090 madde; 6,441 - 6,448 arası.

Konu: Viop LV

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Eskişehir / Duhul 2007
    Gönderi
    4,634
    Twette izleyin akşama

elimize verdiler, Spk uyuma

işlemler iptal edilsin.

Saat 16:49:54 itibarıyla endekse bağlı devre kesici tetiklenmiş ve Pay Piyasasındaki tüm işlem sıralarında, Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasasındaki (VİOP) Pay ve Pay Endekslerine dayalı sözleşmelerde ve Borçlanma Araçları Piyasası (BAP) Pay Senedi Repo Pazarında işlemler geçici olarak durdurulmuştur.

Pay Piyasasında sürekli işlem yöntemi uygulanan paylar, gayrimenkul yatırım fonları, girişim sermayesi yatırım fonları, gayrimenkul sertifikalarında ve emtia sertifikalarında saat 17:09:54'de tek fiyat emir toplama, 17:14:54'de eşleştirme yapılacak ve 17:19:54'den itibaren işlemlere kaldığı yerden sürekli işlem ile devam edilecektir. Pay Piyasasında tek fiyat işlem yöntemi uygulanan paylarda saat 17:09:54'de tek fiyat emir toplama yapılacak ve 17:19:54'den itibaren seans kaldığı yerden devam edecektir. Varant, sertifika, BYF, yeni pay alma hakkı kuponu ve yeni pay alma hakkından arta kalan birincil piyasa sıralarında işlemler 17:19:54'den itibaren kaldığı yerden sürekli işlem ile devam edecektir.

VİOP'taki Pay ve Pay Endekslerine dayalı sözleşmeler ile BAP Pay Repo Pazarı'nda işlemler saat 17:19:54'de yeniden başlayacaktır.
    Bear_Bull
    @BearBull26

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,654
    Ben olsam -%7 de bir devre daha keserim.

Yarın bir devre daha keserim -%5 ...ve 6800 olunca işlemleri iptal ederim...Haydi PALA görelim ,yap şunu...

Petkom 17-18 olsun...12x hedefi 14x olsun.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

herif tuborgu fazla kaçırmış...

Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

4.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Ben olsam -%7 de bir devre daha keserim.

Yarın bir devre daha keserim -%5 ...ve 6800 olunca işlemleri iptal ederim...Haydi PALA görelim ,yap şunu...

Petkom 17-18 olsun...12x hedefi 14x olsun.
    Bu yönetime yakışır...

Bu başlığı şu anda 429 kişi okumaktadır. (77 üye ve 352 ziyaretçi)

selamün aleyküm...

Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Reis köprü zammını ocağa erteledi
    Bide bu düşüşü iptal ederse çok şık olur.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7. Şimşek: Suudi Arabistan Yatırım Bakanı El-Falih ile görüşmemizde iki ülke arasındaki potansiyel yatırım fırsatlarını değerlendirdik

25.10.2023 17:06:11 Şimşek: Suudi Arabistan Yatırım Bakanı El-Falih ile görüşmemizde iki ülke arasındaki potansiyel yatırım fırsatlarını değerlendirdik

25.10.2023 17:05:55 Şimşek: Suudi Arabistan Maliye Bakanı Al-Jadaan ile "Mali Alanda İş Birliği Mutabakat Zaptı"na imza attık

25.10.2023 17:05:22 Şimşek: Körfez ziyaretimizin son durağı olan Riyad'da iki gün boyunca yatırımcılarla oldukça verimli görüşmeler gerçekleştirdik

Şimşek, Suudi Arabistan ile 'Mali Alanda İş Birliği Mutabakat Zaptı'nı imzaladı

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek X (eski twitter) hesabından şu açıklamayı yaptı

Körfez ziyaretimizin son durağı olan Riyad'da iki gün boyunca yatırımcılarla oldukça verimli görüşmeler gerçekleştirdik.

Bu yıl yedincisi düzenlenen "The New Compass" temalı "Future Investment Initiative" toplantıları kapsamında gerçekleştirilen "Balancing the Meaning of Finance" panelinde Türkiye ekonomisini ve programımızı anlattık.

Suudi Arabistan Maliye Bakanı Sn. Mohammed Al-Jadaan ile kamu maliyesi ve vergilendirme reformları, maliye politikalarıyla bağlantılı iklim değişikliği, kamu özel iş birlikleri, ulusal mali politikaları, ikili ilişkilerin güçlendirilmesi, uluslararası koordinasyon ve iş birliğinin geliştirilmesi konularını içeren "Mali Alanda İş Birliği Mutabakat Zaptı"na imza attık.

Ayrıca Suudi Arabistan Yatırım Bakanı Sn. Halid El-Falih ile görüşmemizde iki ülke arasındaki potansiyel yatırım fırsatlarını değerlendirdik

8.  Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    İyi sapladı namussuz,dükkan erken kapanır, bi hafta açılmasın, olmamı
     Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Fena kesim oldu ariston abi, ben bile beklemiyodum bu kadar kan gölüne çevireceklerini
    Ben didim didim,dayı senin pellus fena dağılmış
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Sayfa 806/1012 İlkİlk ... 306706756796804805806807808816856906 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •