Sayfa 817/1012 İlkİlk ... 317717767807815816817818819827867917 ... SonSon
Arama sonucu : 8090 madde; 6,529 - 6,536 arası.

Konu: Viop LV

1.  Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    Hangi kazandığıma sayim ya ..hep kayıp hep kayıp
    Big big abiyi bekliyelim belki bi yerlerden para bulup gelir bizi kurtarır bu bataklıktan

16.96 Since 27 Aralık 2023

2.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Sindoma abi orda lonk devam dememiş, dikkatli oku
    Benim tanıdığım big big abi şortlamıştır, istersen dilekçe yazıp araştıralım takaslardan
    buraya long açtığını yazdı devamında şorta döndüğünü yazmadı bir ara 31+31 diye nerelere gittiğini unutma
    sana özelden yazdığı saatle bu saat tutmuyorsa game over olmuştur.

3. Bu işlerin arkası başka bir şeye bağlanacak...... Herkes rolü neyse onu oynuyor sadece..

Tayyip Erdoğan: “Onurlu tavırlarından dolayı yaşadıkları ülkelerde sıkıntıya düşen tüm kesimlere sesleniyorum;

Ülkemizin kapıları sonuna kadar açık.”

4. Türkiye'nin Helsinki Büyükelçiliğine boyalı ve sis bombalı saldırı yapıldı

Finlandiya'da, Türkiye'nin Helsinki Büyükelçiliğinin girişine boyalı ve sis bombalı saldırı düzenlendi.

Helsinki Polisinin X sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, Büyükelçilikte görülen dumanın ardından polis ve kurtarma ekiplerinin olay yerine ulaştığı bilgisi paylaşıldı.

Büyükelçilik kaynaklarından edinilen bilgiye göre, maskeli kişiler, kiralık bisikletlerle boyalı ve sis bombalı saldırıyı gerçekleştirdi.

Polis ve itfaiye ekipleri kısa sürede olay yerine gelirken, saldırıya ilişkin soruşturma başlatıldı.

Kaynak : Anadolu Ajansı

Alıntı Originally Posted by lemur Yazıyı Oku
    sizin kafa almıyor reis böyle yapmakla arap sermayesini ülkeye çeker demedi demeyin ve borsa yeni rekorlara
    Arap sermayesi de acaba aynı düşüncede mi!!!!!!!

sermaye falan deyince epey bir düşüncen!!

Duygularim darmadagin.

Super dayak yedim, herhalde unutmam uzun sure.

Iste bunlar hep tecrube, iste bunlar hep seks.

7.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Bu işlerin arkası başka bir şeye bağlanacak...... Herkes rolü neyse onu oynuyor sadece..

Tayyip Erdoğan: “Onurlu tavırlarından dolayı yaşadıkları ülkelerde sıkıntıya düşen tüm kesimlere sesleniyorum;

Ülkemizin kapıları sonuna kadar açık.”
    Burda girerken kapı yok abi çıkarken kapı var.

8. Olay borsadaki kredili pozisyonlar ile ilgli. Bir kısım oyuncuları adadan atacaklar belki.

Bir oyuncu grubunun ki hedgeli çalışıyorlar 90 milyon zararı olmuş vadelide mecburen satmış. Yarın TCMB kararından sonra alırlar muhtemelen.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Sayfa 817/1012 İlkİlk ... 317717767807815816817818819827867917 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •