Sayfa 862/1012 İlkİlk ... 362762812852860861862863864872912962 ... SonSon
Arama sonucu : 8090 madde; 6,889 - 6,896 arası.

Konu: Viop LV

1.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Teminat tamamlama yüksek gelmiş..858 milyon. Dövizde de oynaklık olmadığı için büyük kısmı borsa kaynaklıdır
    MC saati ve faiz kararı saati eşzamanlı..
    İlginç bir gün olacak..
    O saati bekliyom hamle için,çok heyecanlı Olacak çok
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

2. Teminat tamamlama saatinden önce bişi yapmayacam sabah okuttum talebeleri

3.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    GOODY(21.74), beğendiğim bir hisse...

Çok ucuz ama sıkıntı şu: krediler kapanıyor ve otomobil sektörü bundan nasıl etkilenir?

Bence otomobil sektöründen en ucuz hisselerden birisidir.
    birader hisse soyler misin abi dedi ama dedi goodyear ı rica etsem soyleme dedi ama dedim cok ucuz )
    Yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    O saati bekliyom hamle için,çok heyecanlı Olacak çok
    faiz kararı 14,00 diğeri saat kaçta çakışmasın sonra
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

5. faiz kararı vs hikaye borsa bunlara bakmaz bence sonucta astronomik seyler cıkmayacak ya da hiçbisi cıkmayacak doviz ucuz da kaldı

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,680
     Alıntı Originally Posted by lemur Yazıyı Oku
    birader hisse soyler misin abi dedi ama dedi goodyear ı rica etsem soyleme dedi ama dedim cok ucuz )
    3 kere okudum ama anlayamadım.NEYSE...

Benim hisselerimi eşim bile bilmez.PORTFÖY,ÖZELDİR.

Ama burada ifade ettiğim hisseler de gayet güzel hisselerdir.Bu güne kadar bunu söyledin gitmedi,diyen olmadı..Hiç bir zaman dolar bazlı zirvede olan veya endekse göre primli hisse seçmiyorum.

AYEN-CARFSA-ARDYZ-GOODY-NETAŞ-PETKM vs...

530 hisse var.Ben de var olacak olan 5-6 dır...Ama kafadan çok güzel 20 hisse bulunabiliyor..
    Az ciddiyet, Çok geyik...

7. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Filistindeki olaylar nedeniyle 29 Ekimde Cumhurbaşkanlığında yapılacak olan resepsiyonu iptal etti.

Barış Soydan
    @barissoydan
    Folgen
    Borsada dünkü sert düşüşten sonra 845 milyon liralık teminat tamamlama çağrısı. Bu kadarlık hisse satılacak ya da saat 3:00’e kadar para getirilecek.

Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Sayfa 862/1012 İlkİlk ... 362762812852860861862863864872912962 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •