Sayfa 915/1012 İlkİlk ... 415815865905913914915916917925965 ... SonSon
Arama sonucu : 8090 madde; 7,313 - 7,320 arası.

Konu: Viop LV

1.  Alıntı Originally Posted by TIFIL Yazıyı Oku
    mesele sabahtan seçmek olmalı akşama yakın herkes rengini belli eder zaten bence
    Sabahtan seçti ya
    Hayat hoş gerisi boş

2. Dibi kırarak dalga tamamlanmış olabilir.simdi sımsıkı dimdik bir dalga bekliyoruz ana dibi kirmadan yetiş ya bankofamiriki yohsam suyun içindeyis

3. Krediler açılınca oyuncular tekrar girer.

Geçen sohbet odasında bir büyük hisseye başka oyuncu da destek için girdi dediler. Tabi sohbet odasında konuşulana göre işlem riskli ama görüntü orada güçlü gözükmeye çalışıyorlar.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Tohatlı abi geçen gün buraya bi arkadaş vehbi koç un yazlığa giderken buzdalabını da götürdüğünü yazdı sonra müdürü yazlığa buzdalabı göndermiş vehbi koç ta kızmış işime ne karışıyorsun diye sonra müdürü de demiş ki, efendim sizin yazlığa buzdalabı götürdüğünüz duyulursa biz nasıl yazlıkçılara dolap satıcaz demiş. O da aferin diyip telifunu kapatmış.
    Koç nasıl zengin oldu, büüüle iş bilen müdürleri sayesinde
    Demem o ki,
    Bu bölgede hakim güç biz olmalıyız, taaa kıtalar arası gelip elin adamı burda top koşturursa yarın bizede karışır.
    Burda filistinli yi falan düşündüğümden değil, ülkemin bekası için masaya yumruk vuruyorum
    İslam ülkelerini sırayla etkisizleştirme planı var....bunu görmemek gaflet ve dalalettir....

5.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Geçmiş olsun mertabi
    Dün küçük oğlan okuldan kapmış akşama da bana bulaştırmış olmalı, bugün hafiften kırgınlık var,çaya limon sıkıp içtim muhtemelen kaptık şifayı
    Ben de fiziki olarak bir kırgınlık ağrı falan yok ...bi duble rakı içsem geçer ..

Sana da geçmiş olsun
    Hayat hoş gerisi boş

6.  Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    Ben de fiziki olarak bir kırgınlık ağrı falan yok ...bi duble rakı içsem geçer ..

Sana da geçmiş olsun
    Şuan samsun a geldim hava şort tişört havası epik bir sıcaklık var. Suyun içine girmek gerekiyor

7. 7870.00 ..Sevgili ALPER tüyoyu da verdi online ..gene değerlendiremedik ..
    Bugün hem dibi hem tepeyi o işaretledi sanki...

https://www.hisse.net/topluluk/showt...65#post6606365
    Hayat hoş gerisi boş

8.  Alıntı Originally Posted by ArcModerna Yazıyı Oku
    Şuan samsun a geldim hava şort tişört havası epik bir sıcaklık var. Suyun içine girmek gerekiyor
    Otoboz la mi gittin ..hani otobus filon vardı ya ..ondan sordum
    Hayat hoş gerisi boş

Sayfa 915/1012 İlkİlk ... 415815865905913914915916917925965 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •