Sayfa 955/1012 İlkİlk ... 4558559059459539549559569579651005 ... SonSon
Arama sonucu : 8090 madde; 7,633 - 7,640 arası.

Konu: Viop LV

1.  Alıntı Originally Posted by unicorn_1980 Yazıyı Oku
    Birleşmiş Milletler Genel Kurulu, Gazze'de acil bir ateşkes çağrısında bulundu ve çatışmaların durdurulmasını talep eden karar tasarısını onayladı.

�� 120 kabul
    �� 14 ret
    �� 45 çekimser
    Bu işler oy çokluğuna bakmaz..

Yaşı en az benim kadar olanlar bilir. Eskiden mahallede top oynarken kimde plastik , vurunca yamuk giden top varsa takımı o kurardı..
    Top kimdeyse ağa odur...Değişmez...

2.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Bu işler oy çokluğuna bakmaz..

Yaşı en az benim kadar olanlar bilir. Eskiden mahallede top oynarken kimde plastik , vurunca yamuk giden top varsa takımı o kurardı..
    Top kimdeyse ağa odur...Değişmez...
    Bakalım hafta sonu belli eder kendini olayların nereye evrileceği. Dediklerinizde haklılık yanınız var ancak birleşmiş milletlerin ağırlığı eskisi kadar varmı onu görmüş oluruz...
    Emin ol para her kapıyı açar...

3. Nettiniz la borsayı tabi ben viob yapmıyorum diye boş buldu pala. Pala gelirim ayağımın altına alırım ezerim seni doğru dur. Dansöz gibi kıvırma

4. #viop gece seansı 7850 kapandı
    pazartesi bence artı 5 oluruz bm de karar aldi

5. Kara harekati olmaz israil yapmıyor büyük zarar goreceğini biliyor..Lokal girişimler yapmaya çalışıyor sonra kaçıyor...Onda da basarisiz oluyor..Sivil öldürmekte amaci bu..Allah yardimcilari olsun Filistinin Hamasin...Zafer onların insaallah..Piyasalar karışmaz algiyi görecektir....

6. Kara harekatı illaki yapacaktır. Ordusunun hareket kabiliyetini görmek isteyecektir İsrailli işgalciler.

Filistin halkı vatanını savunuyor. Bu noktada hepsinin Allah yardımcısı olsun.

Ama ne olursa olsun Hamas'in son yaptığı eylem doğru değildir. Bu tür eylemler işgalcilerin işine gelir.

Aynı Çeçenlerin okul baskını gibi. Rusya ondan sonra fişi çekmişti.

Halbuki tanklarla Çeçen cocukları ezen de Rusya'nın taa kendisi idi.

İstiklal harbinde başarılı olamasa idik ve 100 yıldır bizde işgal altında yaşasa idik belki bizde asker, sivil ayırt etmeden Yunanlılara zarar vermeye çalışırdık.

Allah kimseyi vatanında işgal altında yaşamak zorunda bırakmasın.

CPH2269 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

7. Filistin' İsrail konusunda sözü dinlenebilir bir şeyler yapabilir tek ülke Türkiye. Yarın biraz sakin olursak belki İsrail ve ABD yi ikna edebiliriz yoksa Araplardan bir şey çıkmaz olmaz. Allah kolaylık sabır versin Filistinli mazlumlara.

8.  Alıntı Originally Posted by lemur Yazıyı Oku
    #viop gece seansı 7850 kapandı
    pazartesi bence artı 5 oluruz bm de karar aldi
    BM neyi almış? kim xkkeğşr Yalova kaymakamını jxcvwşw

Sayfa 955/1012 İlkİlk ... 4558559059459539549559569579651005 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz