Sayfa 971/1012 İlkİlk ... 471871921961969970971972973981 ... SonSon
Arama sonucu : 8090 madde; 7,761 - 7,768 arası.

Konu: Viop LV

1.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Çok uzun sürmez bu savaş...

Kassam Tugayları Sözcüsü Ebu Ubeyde:

"Arap liderlerine sesleniyorum. Yardımları Arap topraklarına taşıyamayacak kadar mı çaresizsiniz?"
    Benim anladığım Filistin Hizbullah İran Suriye hepsini temizleyip öyle çıkacaklar. Kara harekatı olmaz ama her tarafında dümdüz edecekler. ABD İngiltere dur deyinceye kadar gider iş. Bizde dışarıdan umut kesildiyse şimşek güle olabilir.

2. Benim korktuğum bir RTE nin abartarak savaş vari konuşması. Hamasa giden silah mühimmatin bizden gittiğinin tescili. Eğer Hamas'ı mücahitler olarak adlandırır vatanını savunan mücahitler dersek yarın Suriye'de Kürt devleti kurulur PYD de aynı kategoride karşımıza çıkartılır

3. Filistin devletim diyorsa kendisine ait ordusu olmalı içinde İslami cihad el fetih Hizbullah Hamas varsa bunlar Ordu değil örgüttür. Filistin devlet olarak devam edecekse bunlar tek bir Ordu içinde tek bayrak tek komutan tek olarak devam etmeli parça parça örgüt ile olmaması gerekir

Cumhuriyetimizin 100. Yılı kutlu olsun.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    " Bir Cüzdanı Doldurmak, Boş Olanına Katlanmaktan Daha Kolaydır "

5. 20 yillik borsaci olarak ogrendigim ilk sey savas varsa borsadan kacin.Olmaz demeyin Amerika İran arasinda yasanacak bir catismada borsa 4000 e cok hizli duser. Savas degil catisma bile yeter, zaten bu ortamda borsa gitmez. Kasim ayinda 7000 i.goruruz. Sorun once 8200 e gidip mi 7000 e gidecez yoksa ptesi mi basliyoruz yolculuga. Bofa bu karar verecek.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,450

7. 29 Ekim 2023 .....Nice Nice 100 Yıllara Türkiye Cumhuriyetim İNŞALLAH

Hayat hoş gerisi boş

8.  Alıntı Originally Posted by mehdaoui Yazıyı Oku
    20 yillik borsaci olarak ogrendigim ilk sey savas varsa borsadan kacin.Olmaz demeyin Amerika İran arasinda yasanacak bir catismada borsa 4000 e cok hizli duser. Savas degil catisma bile yeter, zaten bu ortamda borsa gitmez. Kasim ayinda 7000 i.goruruz. Sorun once 8200 e gidip mi 7000 e gidecez yoksa ptesi mi basliyoruz yolculuga. Bofa bu karar verecek.
    Yarın başlarız düşüşe
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasası Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsamında tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı içerisinde değerlendirilemez yatırım tavsiyesi içermez yatırım tavsiye niteliği taşımadığından Yatırımcı profilinize uymayabilir. YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

Sayfa 971/1012 İlkİlk ... 471871921961969970971972973981 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •