Sayfa 961/1012 İlkİlk ... 4618619119519599609619629639711011 ... SonSon
Arama sonucu : 8090 madde; 7,681 - 7,688 arası.

Konu: Viop LV

1.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Sana bunları mı anlatayım.....etrafına bir bak...büyük çoğunluğu muslukların başın da....tuzları kuru....ağızlarında pura ,ellerinde viskileri...İşleri güçleri faizler yükselsin param dahada daha artsın... derdindeler......
    Faizle kim zengin olmuş..Güldürme adamı.
    Ama para basarak zengin olunur...Demi hı..??..Bak orası çokomelli işte..

Üstelik de faizle savaşıyorum yetişin müslümanlar falan..
    Anladık faiz haram ok.
    Kuran da nerede geçiyor karşıksız para basmak helaldir diye..

Benim bir emeğim var.
    Benim 10 tane portakal ağacım var ..
    Emeğim fiziksel gücüm ve beyin gücüm sınırları belli..
    Portakal bahçesinin sınırlarıda belli ekebileceğim ağaç vereceği meyve 3 aşşa 5 yukarı belli..
    Senin ise sadece paran var..
    Benim herşeyim sabit kalırkenn..

aaaa o da ne
    senin paran karşıksız bir şekilde artıyor ve elimdeki herşeyi hiç çalışmadan hemde öylece hoppp diye alıveriyorsun..
    öylece hoppp diye...bi anda...Üstelik portakal işinden de anlamadan haa..Tabi anlamadığından bana ihtiyacın var..
    Sonuçda bir zamanlar patron olan ben bir zamanlar bir hiç olan sana bir anda amele oluyorum senin eline bakar hale geliyorum.

Ben portakal bahçesi basamıyorum birden bire 5 olan ağaç sayımı 10 a çıkaramıyorum yada hulk gibi bir anda 10 kişinin işini yapacak bedensel gücüm de yok..

Nasıl olacak ...Oldu mu ?

Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Ulan senin zihniyetin neyin ayağısın sen...Kullandığın isim olan BOSPOROS bile yunan....senin neyine inanalım şimdi....demezler mi sen kimsin...? kime hizmet ettiğin belli daha ne yazayım....

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

4. Hayat birilerine kin besleyecek kadar uzun değil,gaza gelmeyin,doğrularınızı başkalarını rahatsız etmeden yaşayın..

5. Tuzu kuru olmak
    Puro ile keyf çatmak
    Param daha da artsın derdinde olmak
    Bunları boğaz kenarında veya bodrumda yapmak

Suç değil arkadaşlar

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!

İsrail in pilotlarını eğitmeyi durdurmuyoruz!!!!
    İsrail e jet yakıtı satmaya devam ediyoruz!!!!
    İsrail e Manavgat suyunu kesmiyoruz!!!!
    İsrail Büyükelçisini kovmuyoruz!!!!
    İsrail ile ilişkileri artırıyoruz!!!!!
    İsrail ile ticareti katlıyoruz!!!!!

AMA

BüyükFilistinMitingi ne hepinizi bekliyoruz!!!!

Bu nasıl turşu Bu nasıl perhiz???

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!

8.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    ABD ordusunun danışman olarak İsrail'e gönderdiği Korgeneral James Glynn görevi bırakarak ABD'ye geri döndü.

James Glynn:

İsrail'li meslektaşlarıma Gazze kara saldırısının tüm risklerini söyledim ama dinlemediler, sonuca katlanacaklar.
    Hamas kazandı yine.Çokkk şükürrr...Allah yar ve yardımcıları olsun..Yok ol katil israil..Katil abd..

Sayfa 961/1012 İlkİlk ... 4618619119519599609619629639711011 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •