Sayfa 257/1012 İlkİlk ... 157207247255256257258259267307357757 ... SonSon
Arama sonucu : 8090 madde; 2,049 - 2,056 arası.

Konu: Viop LV

1. İsrail Ordu Sözcüsü Hagari: "İran'ın Gazze'deki savaşa karıştığına dair hiçbir belirti yok"

İsrail Ordu Sözcüsü Danny Hagari, İran'ın Gazze Şeridi'nden İsrail'e karşı başlatılan savaşa karıştığına dair hiçbir belirti olmadığını söyledi.

İsrail Ordu Sözcüsü General Hagari, İran'ın Gazze-İsrail savaşına müdahil olduğuna ilişkin Batı medyasında yer alan iddialara dair AA muhabirinin sorusunu yanıtladı.

Hagari, bu iddialara ilişkin soruya "İran'ın Gazze Şeridi'nden İsrail'e karşı başlatılan savaşa karıştığına dair hiçbir belirti yok." şeklinde cevap verdi.

The Wall Street Journal (WSJ) gazetesinin dünkü haberinde, İran güvenlik yetkililerinin İsrail'e yönelik saldırılar için son birkaç haftadır Hamas'a yardımda bulunduğu iddia edilmişti.

Söz konusu haberde, Devrim Muhafızları Ordusu mensuplarının geçen hafta Beyrut'ta, saldırı için Hamas'a yeşil ışık yaktığı öne sürülmüştü.

İran'ın Birleşmiş Milletler (BM) Daimi Temsilcisi Ali Kerimi Makam da Hamas'ın İsrail'e saldırısında İran'ın parmağı olduğu yönündeki iddianın gerçeği yansıtmadığını söylemişti.

- Gazze-İsrail savaşı

Hamas'ın askeri kanadı İzzeddin el-Kassam Tugayları, 7 Ekim sabahı İsrail'e "Aksa Tufanı" adıyla kapsamlı saldırı başlatmıştı.

Gazze'den İsrail yönüne binlerce roket atılırken, Filistinli silahlı gruplar Gazze-İsrail sınırındaki Beyt Hanun-Erez Sınır Kapısı'na baskın düzenlemişti.

Sınır kapısındaki İsrail ordu güçlerini tasfiye ederek burayı ele geçiren silahlı gruplar, ardından sınırı aşarak İsrail içindeki yerleşim yerlerine girmişti.

Buna karşılık İsrail ordusu da onlarca savaş uçağıyla Gazze Şeridi'ne saldırı başlatmıştı.

Gazze'deki Filistin Sağlık Bakanlığı, İsrail'in Gazze'ye saldırılarında 493 kişinin hayatını kaybettiğini, 2 bin 751 kişinin yaralandığını açıklamıştı.

İşgal altındaki Batı Şeria'nın çeşitli kentlerinde ise İsrail askerlerinin açtığı ateş sonucu 16 Filistinli yaşamını yitirmişti.

İsrail basınında, saldırılarda şu ana kadar yaklaşık 800 İsraillinin öldüğü, 2 bin 400 kişinin yaralandığı belirtiliyor.

Kaynak : Anadolu Ajansı

2.  Alıntı Originally Posted by şahit Yazıyı Oku
    beyinsizce icra edilmiş bir operasyon.
    çeçenlerin ortaokulu basması gibi.
    kadınları cıscıbıldak kaçır, saçlarından çekerek Allah büyüktür diyen bağır.
    sanki yaptıkları ulvi birşeymiş gibi.
    Aklıselim hiçkimsenin yapmayacağı ve onaylamayacağı hareketler.
    israilin 40 yılı aşkın süredir uyguladığı zulüm, insanlarda ciddi pisikolojik rahatzılıklar oluşturmuş.
    veya ilgili ajanlar yönetim kadrosunu ele geçirmiş. bu kgb bile olabilir.
    Bu iş filistinlilerin, lübnanlıların ve iranlıların hiç işine yaramayacak birşey.
    Allahu Ekber ile İslamı da karalamaya çalıştılar.
    atılan tek taş vurulan çok kuş.
    Adamım zeka küpü maşallah. Zaten seni boşuna kanki yapmadım. Emlak gibi ateyis de değilsin. Onun gibi içip sızmıyorsun. Ve zeytinyağı gibi de üste çıkmıyorsun. Gardaşim şu fosfosa bir muska yazıyorum yakında ön camın oraya asarım muskayi.

3.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Adamım zeka küpü maşallah. Zaten seni boşuna kanki yapmadım. Emlak gibi ateyis de değilsin. Onun gibi içip sızmıyorsun. Ve zeytinyağı gibi de üste çıkmıyorsun. Gardaşim şu fosfosa bir muska yazıyorum yakında ön camın oraya asarım muskayi.
    yok bu adam kafayı bana takmış.
    seneye sana 100 lira demettüt ödemeden bırakmam diyor. asdasdsds.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

4. İki gündür orta oyunu oynanıyor yok ABD gemi göndermiş İrana saldırır mı ,
    yok mossad nasıl haberi olmamaış , yok demir kuble neden çalışmamış
    yav hamasın israil helikopterlerine attığı söylenen MANPADS kimin ürettiği silah ABD , peki bu silah son zamanlarda hangi ülkeye gönderildi UKRAYNA , çatışma başladığında kim asker gönderelim dedi ZELENKS ki siyasette belli zaman içinde bazı şeyler feda edilir buda öyle..
    farkındaysanız Hindistan ,BAE,İsrail, vs olduğu geçiş koridorunda biz yoktuk , ve bu olaya normalde en çok biz ses çıkarmamız gerekirdi bizdende ses yok çünkü bu olay bizim elimizi güçlendirir geçiş koridorunda bunu zaman gösterecek.
    FORMASYON AVCISI -53

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    şahitin sızması için içmesine gerek yok..

adamın motoru içten sızmalı

Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

6.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    şahitin sızması için içmesine gerek yok..

adamın motoru içten sızmalı

iki dane beyin hücresi kalmış, halen bana sataşıyor.
    onları nefes alma gibi hayati işlerin için kullan saf. asdasds.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Ukrayna ya giden silahlar yolsuz Ukrayna bakanları tarafından satıldı.
    Hangi örgütler aldı
    Çıkıyor blr bir.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

8. https://twitter.com/Defence_Turk/sta...41202082091039
    bu adam ok atmıyor
    orta doğuda hamas , bir yerde işid, bir yerde hizbullah kullanılacak ,
    FORMASYON AVCISI -53

Sayfa 257/1012 İlkİlk ... 157207247255256257258259267307357757 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz