Sayfa 295/1012 İlkİlk ... 195245285293294295296297305345395795 ... SonSon
Arama sonucu : 8090 madde; 2,353 - 2,360 arası.

Konu: Viop LV

Türkleri döve döve kılıçla Müslüman yaptılar.
    Devleti yıkılan hanlarda Müslüman çoğrafyasında boşluk olunca arab beylerine koruma görevi yaptılar.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Bizde bu kadar yabancı para kıtlığı varken reis ey İsrail diyemez. Kara şimşek kapı kapı dolaşıp para arıyor. Ayrıca Filistin halkının geliri petrolü olan Arap devletlerinden gelen yardımlardi onlar da takip altına girecek eğer yakalanırsa Araplar Avrupa ve ABD ülkelerinde ki varlıklarına teröre destek diye el bile koyarlar. Bu tehlikeye göze alamazlar
    tabi paraları ortadoğunun lideri olacağız, yeni osmanlıyı kuruyoruz vb hayaller peşinde koşup sonra gururlu yalnızlık döneminde bitirdiğimiz için bu sefer aklıbaşında politikalar izlemek zorundayız
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Alıntı Originally Posted by BaşKara Yazıyı Oku
    Nerede demiş? Kaynak var mı?

1967 dedi başka birsey demedi gibi. Kaynak varsa gösterir misin ?
    X hesabında........
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

Putin ortadoğuda başlayacak ve dünyanın dikkatini çekecek yeni bir savaş çıkmasını büyük bir arzuyla ister. Ukraynada kafasına kadar b.ka batmış durumda. Ukraynaya destek azalsın , dünya kamuoyunun dikkati ukraynadan dağılsın diye istiyor. O nedenle sözde filistine yardım edermiş falan filan...
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,452
     Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    Kan içen iblisler,Trump bunlarin anasını belliyecekte,bir türlü başı beladan kurtulmuyor.
    Trump'un seçilmesinde etkili olan Evanjeliklerin çok önemli rolünün olduğundan unutmamak lazım ..Yine bu Evanjeliklerin etkisiyle Uluslararası toplumun itirazlarına rağmen Trump ABD, İsrail Büyükelçiliğini 14 Mayıs 2018'de Kudüs'e taşıdı. ..Eğer sarı kafa olsaydı durum şu andakinden daha iyi olmazdı .

Kudüs'ün İsrail'in başkenti olması gerektiğini söyleyen de yine bu muhteremdir

Durum sancılı
    Ne doğuracağı belli değil..
    Beyni yanmış argemedoncular
    Mehdiciler, yeni dünya düzencileri
    Hepsi aktif.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

7. Maalesef yine aynı filmi tekrar oynadık israil olaylarını suudi borsası eksi % 1 düşerken bize ne oluyorsa biz eksi % 3 fiatladık.Maalesef böyle bir borsamız var uganda da birisi gaz kaçırsa burda deprem oluyor.Yani çok sinirleniyorum ama napcan kader.Sanki dünya bizim etrafımızda dönüyor mübarek.
    FAİZLE ALIŞVERİŞ YAPANIN , FAİZLE YATIP KALKANIN BURNU B.....K DAN KURTULMAZ.

8.  Alıntı Originally Posted by sazeli Yazıyı Oku
    Maalesef yine aynı filmi tekrar oynadık israil olaylarını suudi borsası eksi % 1 düşerken bize ne oluyorsa biz eksi % 3 fiatladık.Maalesef böyle bir borsamız var uganda da birisi gaz kaçırsa burda deprem oluyor.Yani çok sinirleniyorum ama napcan kader.Sanki dünya bizim etrafımızda dönüyor mübarek.
    İsrail dün 29milyar dolar yaktı,sırf borsası çökmesin diye
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Sayfa 295/1012 İlkİlk ... 195245285293294295296297305345395795 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •