Sayfa 198/1012 İlkİlk ... 98148188196197198199200208248298698 ... SonSon
Arama sonucu : 8090 madde; 1,577 - 1,584 arası.

Konu: Viop LV

1. Hocam niçin yazıp yazıp siliyorsunuz.
    Madem silinmesi gereken birşey niçin paylaşıyorsunuz.
    Sayfa da bozuluyor, takılıyor. Tekrar girmek için uğraşıyoruz.
    Anlamak hakikaten zor.

2. Viop LV

Alıntı Originally Posted by nohut Yazıyı Oku
    Güncel fiyattan Bursa çimento alınır mı?genel borsa düşüşünde tüm hisseler düşüşten etkilenir..RİSK lidir..
    Ayrıca halka açık tüm çimento hisselerinde en büyük RİSK sn.İsmail TARMAN dır,hemen hemen tüm çimento şirketlerinde yüksek miktarda hisse ortaklığı vardır,adama kan kusturur...(sn.İsmail tarman borsa duayenidir.)

YTD
    Al sat çok yaptım buçim de. Şimdilerde 8 e yakın yerden maliyetim var. Formasyona göre bir bu kadar daha gidecek ama ne zamana kadar. İyi şirket bence. Ytd

VİOP30 günlük, Phillip Capital daki herif hafta sonu için olumsuz bir duyum almadıysa, ya da kurum değiştiren bir Viopcu değilse, pazartesi günü hoplatabilirler!

4.  Alıntı Originally Posted by trust06 Yazıyı Oku
    Al sat çok yaptım buçim de. Şimdilerde 8 e yakın yerden maliyetim var. Formasyona göre bir bu kadar daha gidecek ama ne zamana kadar. İyi şirket bence. Ytd
    Bereketli olsun.

YTD

Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    akşam seansı gümüş ons viop işlemler çek zayıf ....malesef...
    akşam seansına neden bırakıyorsun ?
    şunu dediğimi hatırlıyorum '' 21 den ilave yap, maliyetini 21,60 a getir... 21,60 tan maliyetine kapat lonkları '' değil mi
     Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Gümüş ons da şort a döndüm....kısa vadeli....
    dayı oynama şunda... 50 kere söyledim... bırak bu gümüş sevdasını... git hisse al, başka birşey al

Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    akşam seansına neden bırakıyorsun ?
    şunu dediğimi hatırlıyorum '' 21 den ilave yap, maliyetini 21,60 a getir... 21,60 tan maliyetine kapat lonkları '' değil mi

dayı oynama şunda... 50 kere söyledim... bırak bu gümüş sevdasını... git hisse al, başka birşey al
    ben sadece viop da işlem yapıyorum.....viop bugünler suriye den gelecek haberlere çok duyarlı....terste bizi sıfırlar diye işlemlerim gümüşe kaydırdım geçici.....akşam gümüş ons longları kapadım az miktarda şort birazdan kaparım....
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,627
    Altın nereden dönerse haber verin de ALTINS1 alayım...Bunca likidite bolluğuna hala ons buralarda ya...
    Az ciddiyet, Çok geyik...

emeklilere zammı konuşuyor adam

15 milyon emekli var diyor.. ekim diyor, ocak diyor

VEREMEZLER... enflasyonun yarısını bile veremezler

ekonomi batık 15 milyon kişiye nasıl zam vereceksin ?

biryerde yazıyordu ''ŞEHİR HASTANELERİNE... bilmem ne kadar sürede 11 milyar tl mi ne ödenmiş, o paraya onun 3 katı hastane yapılırmış '' daha ödenecekler hariç

ALLAH emeklinin yardımcısı olsun, işleri çok zor

Sayfa 198/1012 İlkİlk ... 98148188196197198199200208248298698 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •