Sayfa 490/1012 İlkİlk ... 390440480488489490491492500540590990 ... SonSon
Arama sonucu : 8090 madde; 3,913 - 3,920 arası.

Konu: Viop LV

1.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Benim kırmızı çizgimdir..TARİKAT ŞEHYİ,İSLAMİ VAKIF ÜYELERİ,MÜSLÜMAN LİDERLER,CEMAAT ÖNDERİ VE İLERİ GELENLERİ VS....İnsanlığın -müslümanlığın hali ortayken ortalama bir hayattan öte konfor-lüks içinde yaşıyorlarsa DİREK ÇİZERİM.Onlar BİLİNÇSİZDİR VE MUKADDES DEĞERLERİ sömürüyorlardır.Önce LİSANI HALİNLE(yaşamınla,tavrınla) örnek olacaksın.

Sade müslüman ayrıdır.O zekatını verince ona kalmıştır.

Kesinlikle bu insanlara en ufak saygı duymam.YOK ÖYLE YAĞMA..PEYGAMBERİN HAYATI ORTAYKEN sen bu felaket asırda cenneti yaşayacaksın...

NOT:HAMAS liderinin nasıl hayatı olduğunu bilmiyorum.

Sözüm özellikle bizdeki CÜBBELİ-CÜBBESİZ...MENZİLLİ ve bazı siyasileredir.
    Emin ol çoğu böyle Abka ,
    dün habertürk de Mehmet Akif Halid meşal le soruyor röportajda filistine gönderilen yardım paralarını neden roket ve silahta kullandınız diye evirip çeviriyor , aynısını doğudaki bazı belediyeler pkk ile yapmıyormu terörist teröristtir.
    yapacak birşey yok olan yine garibanlara oldu
    Bazı insanlar size sadık değildir , size olan ihtiyaçlarına sadıktır.,
    İhtiyaçları değişince, sadakatleri de değişir.

2.  Alıntı Originally Posted by Paragöz35 Yazıyı Oku
    Sazeli kardeş borsamız balon , Bimaş piyasa değeri olmuş 200 milyar tam komedi ya , yabancı kerizmi bu borsaya gelsin , endeksin acilen 2.1 cent seviyesine inmesi lazım artık...
    Her şeyin fiatı o kadar arttı ki binilebilecek , fazla lüks olmayan bir otomobilin fiatı bile 1 milyondan aşağı değil tercih edilen şehirlerde , sahil kentlerinde evler 15-20 milyon tl böyle bir ortamda endeks ne kadar balon olursa olsun düşemez çünkü emtialara göre çok ucuz kalıyor.
    FAİZLE ALIŞVERİŞ YAPANIN , FAİZLE YATIP KALKANIN BURNU B.....K DAN KURTULMAZ.

3.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    cuma bekliyorduk bugun dokundu geçti bile...
    130 tl olacak diye petkm aldın yoksa
    bozkurt ta evi arabayı sattıracaktı karakemal

4. 2019 mayıstan itibaren bir çok şey 10 kat arttı ee borsa da bırakın 10000 olsun
    Yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by lemur Yazıyı Oku
    2019 mayıstan itibaren bir çok şey 10 kat arttı ee borsa da bırakın 10000 olsun
    dışarda enflasyon yokmu onların borsası neden artmıyor herşey bir yere kadar lemur artık sonuç görmek istiyor piyasa

6.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    130 tl olacak diye petkm aldın yoksa
    bozkurt ta evi arabayı sattıracaktı karakemal
    Az önce tapuya gittim, babadan kalma bi arsa varmış, onun intikalini yaptım, en kısa zamanda satıp gömücem parayı pertkoya

16.96 Since 27 Aralık 2023

7.  Alıntı Originally Posted by ArcModerna Yazıyı Oku
    Artiya geçerse yazın abi kimse yazmıyor altyazi çok geç geliyor
    reis sen ağustostan beri nasıl banlanmadın?

8. Cumadan aldığım güzelim borunun tavanını kaçır malak gibin bekle şimdi düşse de alsam ve tövbe etsem satmamaya pis yedili abiye dedim abi bu kağıt iyi diye o on yıllık borsa geçmişi olmayan kağıdı almam dedi o alsaydı saymazdim

Sayfa 490/1012 İlkİlk ... 390440480488489490491492500540590990 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •