Sayfa 684/1012 İlkİlk ... 184584634674682683684685686694734784 ... SonSon
Arama sonucu : 8090 madde; 5,465 - 5,472 arası.

Konu: Viop LV

69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Bir ayda 2 milyon askeri bölgeye yığarsak (bedellilerle beraber toplam asker sayımız 400.000 yedeklerle beraber 600.00) hadi gönüllülerle 2 milyon topladık ( imkansızda) yığdık bölgeye. Tankıntopunuöağıda götürdük. Ülkeyi kim koruyacak
    basganım S400 leride kurmayalım mı bu hengamede ben daha da pala & bofa daha ne yapabilir

Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Gaza gelecek adam değilik be moruk....ama bana görede onlar farkında en güçlü en devlet Türkiye be....
    En güçlü devlet olduğumuz imajı/havası, test edilmedi..uzun zamandır..
    HAtırladığım 1974 en son ..
    Onda da, kendi gemimizi vurduk..
    Uçağını kaldırırsın,bloke eder,uzaktan..isterse..
    Bu işler belli olmaz.. Böyle bir durum hiç bir zaman olmasın..
    Havamız bozulmasın..

İRAN atıp-tutuyor ama uzaktan..
    ABD için 2 günlük iş,İRAN'ı bitirmek..

4.  Alıntı Originally Posted by altnygt Yazıyı Oku
    HAFTALIK VE AYLIK BİST100 DOLAR GRAFİĞİ...2021 ARALIKTAN 2023 EKİME KADAR SÜREN 12 DOLAR CİVARINDAN 31 DOLARA COK NET GÖRÜLEN BİR 5 Lİ İTKİ ÇIKIŞI...HAFTALIK VE AYLIK GRAFİKLERDE GÖRÜLEN RSI UYUMSUZLUKLARI ÇIKIŞIN BİTTİĞİNİ GÖSTERİYOR...TAHMİNİMCE YAKLAŞIK BİR SENE SÜRECEK BİR DÜZELTME İÇİNDEYİZ...13 DOLARLA 19 DOLAR ARASINDA BİR YERDE BİTER DİYE TAHMİN EDİYORUM... ŞU ANDA NET RAKAM VERMEK İMKANSIZ...İZLEYELİM GÖRELİM.

dolar 60 tl olursa pek kaybımız olmuyor aslında.

Herkes olayı pandemi düşüşü ile kıyaslıyor. Ama ya dönüş bu defa o kadar hızlı olmazsa, ki finansal koşullarda piyasayı destekleyen bir durum da yok.

6.  Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    En güçlü devlet olduğumuz imajı/havası, test edilmedi..uzun zamandır..
    HAtırladığım 1974 en son ..
    Onda da, kendi gemimizi vurduk..
    Uçağını kaldırırsın,bloke eder,uzaktan..isterse..
    Bu işler belli olmaz.. Böyle bir durum hiç bir zaman olmasın..
    Havamız bozulmasın..

İRAN atıp-tutuyor ama uzaktan..
    ABD için 2 günlük iş,İRAN'ı bitirmek..
    Ruslar da ukranya için demişti,
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

7. Süper Enflasyon olan ülkeyiz. Unutuyorsunuz. Mal veya Hizmet fiyatları artınca üreten yada işi yapan şirketin fiyatı artmasın mı..

Alıntı Originally Posted by ALPER Yazıyı Oku
    Herkes olayı pandemi düşüşü ile kıyaslıyor. Ama ya dönüş bu defa o kadar hızlı olmazsa, ki finansal koşullarda piyasayı destekleyen bir durum da yok.

8.  Alıntı Originally Posted by ALPER Yazıyı Oku
    7400 altı üstü kritik.

VIOP 8550 hedgeleri kapattım.

8100 long denedim 8000 stop 8350 hedef, dakikalar içinde stop oldu sistemden sinyal gelmesine rağmen.

7900 lerde tekrar al sinyali verdi ama haftasonu riski almamak için denemedim artık.

Yani piyasa zor bizler bile tepki bekledik gelmedi demek ki mehmet şimşek bakanım milletin nefesini biraz kesmiş dikkatli gitmek gerekir.

Sayfa 684/1012 İlkİlk ... 184584634674682683684685686694734784 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •