Sayfa 636/1012 İlkİlk ... 136536586626634635636637638646686736 ... SonSon
Arama sonucu : 8090 madde; 5,081 - 5,088 arası.

Konu: Viop LV

1. Yarın feci geçecek borsada,
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

2. Cool

Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Aman bıktırdılar. 1 haftadır kara harekatı bugün yarın diye baskı oluştu her yerde
    Başlasın da görelim ne olacaksa olsun hemen..
    Borsada her hareket bahanedir.Borsanın gerçek olaylarla ilgisi yoktur borsa gerçek olayları bahane olarak kullanır.Minareyi çalan hırsız kılıfına uydurur derler ya onun gibi bir şey.Bazen olayların tersini yapar şirket kar açıklar hisse fiatı düşer zarar açıklayan hisse uçar gider.Trilyonlarca borç batağında hisseleri uçurur giderler.Borsada poziyonlarınızı olaylara göre açmayın.Gelecekte olabilecek olaylara göre pozisyon açın.Mevcut olaylar sizi yanıltır.Mesela borsa 10 bini test eder dersem herkes olabilir der.Ama kimse ona göre pozisyon almaz eğer sen borsa 10 bini görür diye önceden yatırım yaparsan işte o zaman kazanırsın.Yukarda örnek verdim trilyonlarca borsu olan hisse neden uçar çünkü şirket zarardan kara geçecek diye düşünen yatırımcılar çoğunluktadır.Fakat şiket batarsa hepsi batar ama oradaki incelik ya şirket yırtarsa ya para yatıranlardadır.Bakın akşam borsayı eksi kapattılar yorumları okudum yarın hafta sonu kara harekatı felan olur diye korkanlar yarın borsa düşer şaşar diye yorumlar yazıyorlar.Sen onları dikkate almayacaksın kendi kararını uygulayacaksın kararın onlarınki ile aynı olabilir farklıda olabilir.Kararın ne olursa olsun arkasında bükülmez çelik gibi duracaksın.Karar kendi kararınsa her zaman % 50 şansın vardır.Fakat başkalarının arkasından gidersen sonu hüsranı meçhuldür.Hele kılavuzun karga olursa yandın demektir.
    FAİZLE ALIŞVERİŞ YAPANIN , FAİZLE YATIP KALKANIN BURNU B.....K DAN KURTULMAZ.

3. Eccuk uyudum gün içinde al sat yoğunluğu stresi beni yoruyor. Viob şimdi kaç eksi yarın ne yapıyoruz. Kimi dövecez. Bozkuş senin yüzünden kazandığıma sevinemiyorum. Daha düşsün diye uğraşmıyorum. Senin arsa parası yeğenimin parası.

4. Risk;
    Hamasın gazzenin içinde yeterli bir süre dayanabilmesi ve

https://www.hisse.net/topluluk/showt...56#post6597456
    Yazdıklarımı üzerine alınma
    Hiç biri sana değil.

5.  Alıntı Originally Posted by sazeli Yazıyı Oku
    Borsada her hareket bahanedir.Borsanın gerçek olaylarla ilgisi yoktur borsa gerçek olayları bahane olarak kullanır.Minareyi çalan hırsız kılıfına uydurur derler ya onun gibi bir şey.Bazen olayların tersini yapar şirket kar açıklar hisse fiatı düşer zarar açıklayan hisse uçar gider.Trilyonlarca borç batağında hisseleri uçurur giderler.Borsada poziyonlarınızı olaylara göre açmayın.Gelecekte olabilecek olaylara göre pozisyon açın.Mevcut olaylar sizi yanıltır.Mesela borsa 10 bini test eder dersem herkes olabilir der.Ama kimse ona göre pozisyon almaz eğer sen borsa 10 bini görür diye önceden yatırım yaparsan işte o zaman kazanırsın.Yukarda örnek verdim trilyonlarca borsu olan hisse neden uçar çünkü şirket zarardan kara geçecek diye düşünen yatırımcılar çoğunluktadır.Fakat şiket batarsa hepsi batar ama oradaki incelik ya şirket yırtarsa ya para yatıranlardadır.Bakın akşam borsayı eksi kapattılar yorumları okudum yarın hafta sonu kara harekatı felan olur diye korkanlar yarın borsa düşer şaşar diye yorumlar yazıyorlar.Sen onları dikkate almayacaksın kendi kararını uygulayacaksın kararın onlarınki ile aynı olabilir farklıda olabilir.Kararın ne olursa olsun arkasında bükülmez çelik gibi duracaksın.Karar kendi kararınsa her zaman % 50 şansın vardır.Fakat başkalarının arkasından gidersen sonu hüsranı meçhuldür.Hele kılavuzun karga olursa yandın demektir.
    Teşekkür ederim kıymetli tavsiyeleriniz için.
    Faydalanacağıma emin olabilirsiniz.

6. Viob %3,04 eksi yazıyor medwig taban mi olmuş viob ne bu.

7. Benim İsrail savaşı için görüşüm ABD İsrail'i savaşın Ortadoğu'da fazla yayılmaması için dizginler. İsrail'in saldırıları 10 bin Filistinliyi katlettikten sonra biter. Seçim öncesi biz İsrail'le gerginlik ve çeşitli bloke ile gireriz. İsrail içinden de savaşa karşı olanlar seferberliğe gitmeyenler var. İsrail'in nüfusu bu kadar büyük savaşa yetmez. Ayrıca çok cepheli savaşı büyük para sevmez istemez diye düşünüyorum

8. Ariston abi olsa yazardi şimdi. ABD İran'ın yok olmasını istemez İran oradan İsrail'i vuramaz ama Suudi Arabistan'ı vurabilir zaten Suudiler o yüzden şuan İran'la Filistin için iyi tutuyor. İkiside birbirinden hiç hazetmez ama Suudiler İran vurulursa İran'ın ilk vuracağı yer Suudi olduğunu düşünür. Sonuç olarak savaş tüm Ortadoğuyu içine almaz

Sayfa 636/1012 İlkİlk ... 136536586626634635636637638646686736 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •