Sayfa 666/1012 İlkİlk ... 166566616656664665666667668676716766 ... SonSon
Arama sonucu : 8090 madde; 5,321 - 5,328 arası.

Konu: Viop LV

1. 30 endeks 200 günlüğü kırmış....

Yatırım tavsiyesi değildir.

2. fibocu bir abi vardı n dediğini hiç anlamam hep o biliyor nedense s ile başlıyor ve ukele tavirlar

3. malda olduğum yetmezmiş gibin sabah eldeki nakitle de mal aldıydım ...

Üstelik boru çok gitti diye onu verip nakşde geçdiydim...
    boru da inadına pek düşmedi anasını keseyim.

4.  Alıntı Originally Posted by ALPER Yazıyı Oku
    Kaçta devre keser?
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...37#post6597037

Bunu da arz ettik
    Hayat hoş gerisi boş

5.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Emekli ABD Ordusu Albayı Douglas Macgregor:

â–«ï¸Eğer İsrail'i kendisinden korumak istiyorsak, bu savaştan vazgeçmelerini sağlamalıyız. Bölge artık eskisi gibi değil. Türkiye ve diğer ülkeler çocukların ölmesine, enkaz altında kalmasına ya da binlerce insanın evlerinden olmasına seyirci kalmayacaktır.

â–«ï¸Türkiye gelecekte savaşa dahil olursa bu çok kötü olur. Türk ordusu deneyimli ve çok güçlü bir ordudur. Bir ay içinde 2 milyon askere ulaşabilirler. Bence Türkiye bu durumu artık uzaktan izlemeyecek. İnsanlar orada neler olduğunu görüyor.

Ya niye Türkiyeyi öne çıkarıyorlar komşu arap ülkeleri var suudiler birleşik arap emirlikleri lübnan iran mısır bunlar önceliklidir.Onlar ne yapmak istiyorlarsa yapsınlar beceremediler Türkiyeden yardım isterlerse Türkiye referanduma gider müdahil olur olmaz o ayrı konu yani kötü günde niye bizi öne sürüyorlar.Yani biz günah keçisimiyiz.Bunu söylerken filistinlilere üzülmüyormuym elbette çok üzülüyorum ama kötü günde kapımızı çalıyorlar ona bozuluyorum.Arap ülkeleri petrol satmasınlar önlemler alsınlar hiç bi hareket yok.Sonra Türkiyeye sen önden buyur.Böyle davranışlarda iyi değil yani.Türkiye 2 milyon suriyeliye bakıyor sudilerde tık yok alsınlar onlarda filistinliler paraları çok Türkiye ona buna yardıma koşcam diye cıscıbıldak kaldı.Arap ülkelerinde para çok trilyonlarca dolar Türkiyeye gelince nanik borç istesen hakeza bindereden su getiriyorlar.Yani bunlarıda konuşalım.Türkiyenin değeri bilinsin harcıyorlar bizi önden sen buyur diye diye.
    FAİZLE ALIŞVERİŞ YAPANIN , FAİZLE YATIP KALKANIN BURNU B.....K DAN KURTULMAZ.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,579
    Adam takmış 8 ortalamaya..5-8-13 ortalama ve fiboya..hangi periyot uyarsa onu gösterir.

Yıllarca takip ederim onu ..takip eden sadece en dik trentte kazanır..diğerinde batar..Zaten MACD bile dik trentte kazandırır.

X de çok ukaladır.Bir halt biliyormuş gibi kapris yapar-azarlar..

Alıntı Originally Posted by lemur Yazıyı Oku
    fibocu bir abi vardı n dediğini hiç anlamam hep o biliyor nedense s ile başlıyor ve ukele tavirlar
    Az ciddiyet, Çok geyik...

7.  Alıntı Originally Posted by sazeli Yazıyı Oku
    Ya niye Türkiyeyi öne çıkarıyorlar komşu arap ülkeleri var suudiler birleşik arap emirlikleri lübnan iran mısır bunlar önceliklidir.Onlar ne yapmak istiyorlarsa yapsınlar beceremediler Türkiyeden yardım isterlerse Türkiye referanduma gider müdahil olur olmaz o ayrı konu yani kötü günde niye bizi öne sürüyorlar.Yani biz günah keçisimiyiz.Bunu söylerken filistinlilere üzülmüyormuym elbette çok üzülüyorum ama kötü günde kapımızı çalıyorlar ona bozuluyorum.Arap ülkeleri petrol satmasınlar önlemler alsınlar hiç bi hareket yok.Sonra Türkiyeye sen önden buyur.Böyle davranışlarda iyi değil yani.Türkiye 2 milyon suriyeliye bakıyor sudilerde tık yok alsınlar onlarda filistinliler paraları çok Türkiye ona buna yardıma koşcam diye cıscıbıldak kaldı.Arap ülkelerinde para çok trilyonlarca dolar Türkiyeye gelince nanik borç istesen hakeza bindereden su getiriyorlar.Yani bunlarıda konuşalım.Türkiyenin değeri bilinsin harcıyorlar bizi önden sen buyur diye diye.
    Birileri Türkiye yi Nato dan çıkaralım diyor.
    Birileri Türkiye savaşa girerse eğer diyor.
    Süreç biraz garip geliyor bana..

Bir kesim Türkiye yi resmi olarak da karşısına almak için çabalıyor gibi.

8. özelden rica edilmiş koç bank ,
    formasyon başladı cam göbeği yatay çizgi formasyon hedefi çalışırsa.
    Bazı insanlar size sadık değildir , size olan ihtiyaçlarına sadıktır.,
    İhtiyaçları değişince, sadakatleri de değişir.

Sayfa 666/1012 İlkİlk ... 166566616656664665666667668676716766 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •