Sayfa 985/1012 İlkİlk ... 485885935975983984985986987995 ... SonSon
Arama sonucu : 8090 madde; 7,873 - 7,880 arası.

Konu: Viop LV

Alıntı Originally Posted by northernforever Yazıyı Oku
    İstanbul da alçak uçuş la İsrail'e gözdağı vermek. Gülmekten ancak yazabildim. Hava kuvvetlerinde ki kaynaklarin iyi kafa bulmuş, yazdığını görse onlarda güler.
    Hamburger kola yi birakmadan önce İsrail tohumunu biraksaydiniz keşke. Gerçi o zaman yiyecek pek bir meyve sebze kalmiyor galiba ��
    Titanice dönmesin sonra �� bir de ön ve arkadan iki torpido isabet etse bile batmaz mi diyorsun ? Nükleer vs dedigine göre.
     Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    bana mı diyon
    yok sana demiyorum sen git uyu......

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,579
    DOLAR 24 olmuş...tamda 200 günlük ortalamaya değmiş...

2. yüzyıla böyle başlamak lazım...
    Az ciddiyet, Çok geyik...

3. Okullar pazartesi tatil. Rte kararıyla

Gagauz Yeri Başkanı Evghenia Gutul:

100 yıl önce Mustafa Kemal Atatürk, Türkiye Cumhuriyetini kurdu.
    Yaşasın Türkiye!
    Yaşasın kardeşliğimiz!
    Birleşsin Türk Dünyası!

https://twitter.com/turkicworldct/st...681627877?s=12

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Sosyal medyada herkes google arama motoru dolar fiyatından dolar almaya çalışıyor. Bulan varsa haber versin.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6. 100 yıl kutlamaları 1 gün yapıldı yeterli olmadı gibi geldi bana şöyle 1 hafta sürmesi gerekirdi diye düşünmeye başladım.Yemekler pişiril fakir fukara doyurulsun.Camilerde mevlitler oktulsun ne bileyin tüm ailelere en azından 1000 tl verilsin.Dini yönü bu şekilde sonra tüm sanatçılar Türkiye çapında konserler versin.Televiyonlarda eğlence proğramları düzenlensin yüz yıl kolaymı uzatmayayım düğün dernek misali eğlence yemek her şey olsun çünkü yüz yıl kolaymı yüzyılda bir geliyor.Şu anda yaşayanların nerdeyse tamamı ikinci yüzyılı göremeyecek.Daha farlı olmalıydı diye düşünüyorum.Neyse yinede 1 günde olsa emeği geçenlerin hakkını yemeyelim katkıda buluna emeği geçenlere teşekkürlerimiz sunarız Nice yüzyıllara inşallah sağlık huzur barış birlik bereberlik demokrasi dolu günler dileğiyle.
    FAİZLE ALIŞVERİŞ YAPANIN , FAİZLE YATIP KALKANIN BURNU B.....K DAN KURTULMAZ.

7. Fransa İsraile uyarida bulunmuş..Ileriye gittin diye. Ey araplar siz kormusunuz sagirmisiniz nasil muslumansiniz??

Sayfa 985/1012 İlkİlk ... 485885935975983984985986987995 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •