Sayfa 554/1012 İlkİlk ... 54454504544552553554555556564604654 ... SonSon
Arama sonucu : 8090 madde; 4,425 - 4,432 arası.

Konu: Viop LV

1. Benim Essek hacimsiz bisiler yapmaya çalışıyor emme amlamadim.
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

2. BMSCH cıldırdı ) size mahserin 5 atlısını verecegim RNPOL BMSCH ANSGR ULKER ve enjsa
    Yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    Benim Essek hacimsiz bisiler yapmaya çalışıyor emme amlamadim.
    Kıvranıyor...
    Dün 3.7 milyar TL mal aldı. Şimdi nasıl yedirecek onu düşünüyordur. Güzel haber bekliyor...
    Yukarı almadan da o malı bu piyasada veremez. Endeks daha yarısını verse direkt devre keser...

4. Yooo epey var görmek isteyene... ben buradaki çoğu kişiye göre büyük oyuncuyum aynı kulvarlar da değiliz boşver beni.. Ne oldu beni de mi siyonist yapacaksın? Yemişim Hamas ini yemişim İsrail ini... Devamlı savaş istiyorsan buyur git arena orada.. gitmek paraya ihtiyacın varsa bırak borsayi. Ucbin dolar için dileneceksen işin olmaz burada...
    İşin özü şudur bıktık bu hacı hoca tayfasinin kendi dertlerini bütün Türklere aitmiş gibi aynı lafları tekrarlamasidir. Şehitlik sizin için kutsaldır ama baskasi öldüğünde..
    Gazze ye gitmek istemek için buradan icazet almak gereksizdir. Atlarsin otobüse uçağa gidersin çok tatava yapmaya gerek yok.
     Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Geçmiş mesajlarına baktım bir şey göremedim.Hani viob-bıst100 hakkında da bir şey yok..Ama HAMASA acayip saldırmışsın.

Misafir kıvamında ortama gelipte ahkam kesenlere,forumun eskilerine hat bildirenlere... her zaman her yerde sinir olmuşumdur.Sen SÖYLE AĞAM,KONUYU BELİRLE biz konuşalım.

NE YAZALIM ,NE KADAR YAZALIM...
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Sasa 1.20 dolara gelirse yüklü alma fikri çık aklımdan

6.  Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    Benim Essek hacimsiz bisiler yapmaya çalışıyor emme amlamadim.
    Bugün de vobdan paraları katlarsak benim eşeğe ilave ederim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    897
    Talkan ve Curcan katliamlarini internetten arastirip okuyun.

8.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Kıvranıyor...
    Dün 3.7 milyar TL mal aldı. Şimdi nasıl yedirecek onu düşünüyordur. Güzel haber bekliyor...
    Yukarı almadan da o malı bu piyasada veremez. Endeks daha yarısını verse direkt devre keser...
    Biden a hazırlık yapıyor da olabilir.. İsrail e gitmiş. Eğer dolaylı barış mesajları dahi verse piyasa iyimser karşılamaya hazır. Gerginlik tırmandırıldığı takdirde vay haline BİST in..

Aynen dünkü gibi hacimsiz hareketsiz bir fırtına öncesi sessizlik. Bakalım nereden esecek rüzgar..

Sayfa 554/1012 İlkİlk ... 54454504544552553554555556564604654 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •