Sayfa 232/1012 ÝlkÝlk ... 132182222230231232233234242282332732 ... SonSon
Arama sonucu : 8090 madde; 1,849 - 1,856 arasý.

Konu: Viop LV

1.  Alýntý Originally Posted by mathmax Yazýyý Oku
    Herkese iyi pazarlar. Yarýn açýlýþ ve devamý için tahminleri olanlar var ise duymak isterim. Gördüðüm kadarýyla %1.5 - 2 civarýnda bir eksi ile baþlayacak. Sebep ;
    Major equities gauges in the region fell Sunday, led by a 7.6% drop on Israel’s benchmark TA-35 stock index, its biggest loss in more than three years. The Tadawul All Share Index in Riyadh fell 1.3% while stocks in Kuwait, Qatar, Oman and Bahrain also weakened. Egypt’s EGX30 gauge declined as much as 2%.
    Bizim de sanki en kötü açýlýþýmýz böyle olur gibi.
    Pozitif taraftan bakýnca da Cuma Amerika kapanýþlarý gayet pozitif oldu. Bu da tüm dünya vadelileri için pozitif bir itki yapar sanýrým.
    Günün ve haftanýn devamýnda da eðer savaþ vaziyeti yeni bir boyuta geçmez ise önemini kaybederek gündem dýþý kalacak.
    https://www.ig.com/en/weekend-trading

dow ve dax haftasonu iþlemlerinde yüzde 0.5 kadar ekside.. yarýn sabaha ne kadarý kalýr belli deðil, üstelik dow cuma kapanýþa doðru sürpriz bi yükseliþ yapmýþtý, yani hafif eksi baþlamasý doðal olanýydý.. tabii sabaha kadar hizbullah da bi tokat atar, escalation
    artarsa biraz daha eksi yapabilir.. ama ben borsa istanbulun bu mevzuuya pek ilgi göstereceðini sanmam, eksi açarsa da 10 dakkada artýya geçer..

Ýran adýnýn sanýnýn bilinmesini istiyor.
    Açýkça gel bana saldýr diyor...
    Saldýracak yiðit aranýyor.
    Ýrana saldýrý olursa Körfez de bile sýnýrlar deðiþir...
    Kimse kimseyi iþgal edemiyor..
    Baþarýlý olamýyor
    Kaldý geride nükleer

SNE-LX1 cihazýmdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlýðýn basit temel taþýyým.
    beni yýkan kendi saltanatýný yýkar.(þahanþahna)

3. Müslüman olmanýn þartlarýndan biri de insan olmak.
    Birikmiþ kinleri adamlarý insanlýktan çýkarmýþ maalesef.
    Bu karede bu slogan ne kadar yakýþtý?
    https://www.youtube.com/shorts/kQAxWvPa_fg
    Bunlar hiç islami çatýþma veya savaþ etiði nedir bilmiyorlar mý?
    Maalesef fatura masum filistinlilere kesilecek.

Ýsrail, izak rabini öldürerek bölgede barýþ veya bir birliktelik istemediðini belli etti.
    güvercin konuþmalar, dünya kamoyunu oyalamaya, yeni planlar için zaman kazanmaya yönelikti.
    Ve bu böyle de olacak.
    Þimdi barýþý savunanlarýn sesi soluðu kesilir israilde.
    Yakalým yýkalým, denize dökelim sloganlarý yükselir sokaklardan.
    Bu nasýl bir öngörüsüzlüktür anlamak zor.
    Yatýrým tavsiyesi deðildir.

4. Birileri paraþüt ile iniyor.
    Ama altta insanlar araba sürüyor..
    Ýlginç gerçekten de..

https://twitter.com/xhaberr/status/1..._ylSY6qLA&s=19

Alýntý Originally Posted by ABKA Yazýyý Oku
    Abimiz agresif short olsa gerek.Devrim Akyýl Laplace’s Demon

''Ýsrail’e Lübnan tarafýndan da saldýrý baþladý! Ýsrail de karþýlýk veriyor!
    Olaylarý basite indirgemeye çalýþan bir kitleyi de görüyorum sosyal medyada! Kiþisel görüþüm Ortadoðu 50 yýl sonra tarihi bir savaþa doðru ilerliyor maalesef!
    ''

Abimiz ABD piyasalarý hakkýnda benden daha fazla kötümserdir.
    Devrim borsamýzý bana göre iyi okuyamadý son 4 yýldýr.....eski mantalite ile gidiyor.....yoksa Devrim in bilgi ve donaný mý çok iyi bizim rahmetli Mardinli Nasrullah Ayanýn aracý kurumunda çalýþmýþ ,onun rahlesinde yetiþmiþ....

BM Güvenlik Konseyi bugün toplanýyor.
    Bakalým Rusya’nýn tavrý ne olacak?
    Abd’nin, Ýngiltere’nin ve AB’nin gözleri Ýsrail’e döndü. Ukrayna ikinci plana düþtü. Zaten Ukrayna konusunda batýda çatlaklar oluþmuþtu....
    Hamas’ýn Ýsrail’e taarruzu Ruslar’ýn iþine gelir...

Çin’in tavrý nasýl olacak? Çin Ýran ile Suudiler’i barýþtýrýp abd’ye karþý ortadoðuda mevzi kazanmýþtý...

Abd’de bütçe yapýlamamýþtý. Hükümetin kepenk kapatmasýna saatler kala, 45 günlük geçici bütçe üzerinde taraflar uzlaþmýþtý. Abd’nin Ukrayna’ya yardýmlarý askýya alýnmýþtý...
    Þimdi bir de Ýsrail konusu gündeme geldi. Yahudi lobisi abd’de çok kuvvetli ama, abd’de aykýrý sesler yükselmeye baþlayabilir...

Her gün ölmektense blr gün ölmek iyidir..
    Ýsyan etmeyen , ayaða kalkmayan, insan insan deðildir..

SNE-LX1 cihazýmdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlýðýn basit temel taþýyým.
    beni yýkan kendi saltanatýný yýkar.(þahanþahna)

Duhul
    Feb 2017
    Ýkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,584
    Bu olay ÝSRAÝL HÜKÜMETÝ açýsýndan büyük bir güvenlik açýðý anlamýna gelmez mi? Yani ÝSRAÝL HALKININ bu hükümete güveni sarsýlmaz mý?

Hükümet kamuoyu desteðini alacaðým diye(bu olaylarýn olmasýna izin verdi dersek) güveni kaybetmez mi?

Adamlar paraþütle gösteri yapýyor.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

Sayfa 232/1012 ÝlkÝlk ... 132182222230231232233234242282332732 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •