Sayfa 234/1012 İlkİlk ... 134184224232233234235236244284334734 ... SonSon
Arama sonucu : 8090 madde; 1,865 - 1,872 arası.

Konu: Viop LV

1.  Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    Bazı arkadaşlar pozisyonları gereği haklı olarak yarın bişey olmaz filan modundalar ama iş öyle olmayabilir ..Suud borsası da ölçü olmaz bizim için.. mezarlıktan geçerken çalınan ıslık başa gelecek varsa pek de işe yaramaz
    Bir şey olmaz demek bile vebale girer herkes kendi fikrini söyler ha ben maldamıyım evet maldayım düşebilir diyede tahmin ediyorum ama düzeltmeden yeni çıkan bi borsa var ne kadar düşer yoksa yarın artı yeşilmi açar belli olmazki geleceği kimse bilemez , belki eksi açılır belki öğleden sonra 2-3 bin puan artar değilmi piyasa bu hiç bir şey kesin değildir.Piyasa karar verir sonuçta Türkiye savaşta değil tarafsız rolü oynuyoruz ukrayna savaşı noldu unutuldu gitti dünya bu her yerde güzel şeylerde oluyor hoşumuza gitmeyen şeylerde oluyor.
    FAİZLE ALIŞVERİŞ YAPANIN , FAİZLE YATIP KALKANIN BURNU B.....K DAN KURTULMAZ.

Sevişen hisseler düşer
    Savaşan hisseler yükselir diyelim...

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

3.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Bu olay İSRAİL HÜKÜMETİ açısından büyük bir güvenlik açığı anlamına gelmez mi? Yani İSRAİL HALKININ bu hükümete güveni sarsılmaz mı?

Hükümet kamuoyu desteğini alacağım diye(bu olayların olmasına izin verdi dersek) güveni kaybetmez mi?

Adamlar paraşütle gösteri yapıyor.
    Ne izni falan yahu bizim büyüg oyuncular gene zırvalıyor…

Ortada buz gibi zaaf var.

Hiç de beklemiyorlarmış.

Karizma çiziği oradaki mevcut hükümete belki kısa vadede fayda eder ama uzunda olmaz o iş…

Bu bir karizma çiziğidir.

Kabul etmek lazım çizdiler…

4.  Alıntı Originally Posted by Calibra Yazıyı Oku
    Ne izni falan yahu bizim büyüg oyuncular gene zırvalıyor…

Ortada buz gibi zaaf var.

Hiç de beklemiyorlarmış.

Karizma çiziği oradaki mevcut hükümete belki kısa vadede fayda eder ama uzunda olmaz o iş…

Bu bir karizma çiziğidir.

Kabul etmek lazım çizdiler…
    Yahudi lobisi parasal olarak çok güçlü ve kontrol sistemi büyüyen bir güçtü. Muhtemelen ABD bir taşla iki kuş vuracak. Hamasi besleyen İran'ı Siyonistlerin parayla vuracak finanse edecek ve yeni daha fazla silah alan bir müşteri kazanmış olacak. ABD bu günlerde AB ye Rusya'ya herkese fatura kesti sırada Siyonistler Araplar ve çin kaldı diye düşünüyorum.

5. https://www.investing.com/indices/ta25

Bu gun isarail açıkmı -%6 cık sadece.

6.  Alıntı Originally Posted by rebelyus Yazıyı Oku
    https://www.investing.com/indices/ta25

Bu gun isarail açıkmı -%6 cık sadece.
    İsrail in %6 düştüğü yerde ben niye büyük panik olayım..
    Pazartesi,salı masayı sallar biraz sallarsa.. Sonra devam..
    İran dahil olmadıkça bence sıkıntı olmaz...O zaman ayrı bakarım olaya...
    Kimi için kısa pozdan para kazanma, kimi içinse daha uygun maliyetli mal alma fırsatı olabilir bir kaç gün.

Alıntı Originally Posted by brokır5 Yazıyı Oku
    Filistin bizim kardeşimiz değildir!

İsrail bizim kardeşimiz değildir!

TÜRKÜN TÜRKTEN BAŞKA DOSTU YOKTUR!��������
    İrandq bizim kardeşimiz değildir suudlarda körfez ülkeleridw ab ülkeleridw
    Sanırım şu dünyada bi azeriler var
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8. Ben daha basit bakıyorum. Motor, kamyonet, paramotor, basit drone, basit füze roket artık tanımı neyse yardımıyla adamlar sınırı geçip girdiler.

Dolayısıyla bize akademisyenlerin değil kahvehanedeki dayıların analizi gerekiyor.

Bu kadar gelişmiş, savaş hazırlık seviyesi bu kadar yüksek bir ordunun düştüğü bu durum akademik olarak açıklanamaz sanırım.

Tapatalk kullanarak iPhone 20 aracılığıyla gönderildi

Sayfa 234/1012 İlkİlk ... 134184224232233234235236244284334734 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •