Sayfa 782/1012 İlkİlk ... 282682732772780781782783784792832882 ... SonSon
Arama sonucu : 8090 madde; 6,249 - 6,256 arası.

Konu: Viop LV

1. devreler yanmaya başladı ....
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

2. İşci abi tüp şortu kapattım, yımırtalı pideyi beleşe getirdim bugün de

16.96 Since 27 Aralık 2023

3.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    İşci abi tüp şortu kapattım, yımırtalı pideyi beleşe getirdim bugün de
    haci oturduğun semti süle.
    pideci tükkanı açacam da.
    senin gibin iki müşteri yeter. asdasds.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

4. Açıklamalar yüzünden hamas israel yüzünden çıktık düştük sanan varsa bıraksın viop u.
    Ülkeye sıcak para girişi yok işte.Faizi 30 yaptık hala gelen giden yok.Varsa yoksa sağa sola gitmeceler falan.
    Sıcak para girişi olmazsa Memed out indir şu faizler yauuvvvvvv in....Bunun sonucunu ise borsada daha evvel test ettik..
    Bütün dünya rusya ile ilişkiyi keserken biz cayır cayır iş yapmışız da düşmemiş borsa bu açıklama ile mi fişi çekecekler..
    Sağ elden sol el..İkisini de aynı akıl hükmediyor.
    Pazartesi salı short çuları çuvala doldurdu kesti biletlerini..
    Şimdi de long cuları biçiyor..

Yarın ki faiz kararı öncesi milleti nasıl soyarım ın derdinde.
    Geçen sefer faiz artışlarında faiz artarsa borsa düşer abiiii cileri bi güzel soydu idi.

Bakalım yarına kimi biçecek.

Hiperenflasyonun kıyılarında geziyoruz.Her an 180 derece rota değişikliği olabilir ..Masa devrilebilir.

5.  Alıntı Originally Posted by şahit Yazıyı Oku
    Abi ama klas hareket değilmiydi
    Artı 1bucuk iken yazdım.
    Bugün de kazanamadık diyen varsa yabcak bişii yok

16.96 Since 27 Aralık 2023

6.  Alıntı Originally Posted by şahit Yazıyı Oku
    La bu beleşci fırın açsan bu kedilerin yanında bekler beleş girenden çıkandan bir parça koparır karnını doyurur

7. [QUOTE=gundwane;6602939]Açıklamalar yüzünden hamas israel yüzünden çıktık düştük sanan varsa bıraksın viop u.
    Ülkeye sıcak para girişi yok işte.Faizi 30 yaptık hala gelen giden yok.Varsa yoksa sağa sola gitmeceler falan.
    Sıcak para girişi olmazsa Memed out indir şu faizler yauuvvvvvv in....Bunun sonucunu ise borsada daha evvel test ettik..
    Bütün dünya rusya ile ilişkiyi keserken biz cayır cayır iş yapmışız da düşmemiş borsa bu açıklama ile mi fişi çekecekler..
    Sağ elden sol el..İkisini de aynı akıl hükmediyor.
    Pazartesi salı short çuları çuvala doldurdu kesti biletlerini..
    Şimdi de long cuları biçiyor..

Yarın ki faiz kararı öncesi milleti nasıl soyarım ın derdinde.
    Geçen sefer faiz artışlarında faiz artarsa borsa düşer abiiii cileri bi güzel soydu idi.

Bakalım yarına kimi biçecek.

Hiperenflasyonun kıyılarında geziyoruz.Her an 180 derece rota değişikliği olabilir ..Masa devrilebilir.[/QUOTE]

o zaman dolaresi kaçta görürüz dersiniz?
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

8. İsveç'in NATO'ya katılım protokolüne ilişkin kanun teklifi TBMM Dışişleri Komisyonuna sevk edildi

Sayfa 782/1012 İlkİlk ... 282682732772780781782783784792832882 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •