Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
Arama sonucu : 22 madde; 9 - 16 arası.

Konu: DOFER Dofer Yapı Malzemeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş

Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    ben yöneticiyim. 6 lot vermiş
    Sayın yönetici siz altı lot, biz beş lot aldık oturduk..İyi ki de öyle olmuş )

Bu aralar borsaya gelen birçok şirket finansmanda ev, araba rehin verilmiş, bankaları bitirmiş, finans kurumlarını bitirmiş, factoringleri bitirmiş borç para alacak kurum kalmamış, kredi kartları dibine kadar sıyrılmış, bunca krediye, borca rağmen yine borç paçalarından akıyor durumda.
    İlgili arkadaşlar, hissedarlar, ortaklar dikkat etsin bu tarz halka arzlara, dikkatle satır satır okusunlar sunumları..
    İlanen duyurulur..

2. Bana da, bana da 5 lot gelmiş. Bu şirkette 85.55 lira ile benimde hakkım var. :::)))))))

12.10.2023 16:11:29 - Özel Durum Açıklaması (Genel)

Özet Bilgi:
    Dofer Yapı Malzemeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. Halka Arz Sonuçları

Sayın Paydaşlarımız;

Dofer Yapı Malzemeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. ("Dofer Yapı" veya "Şirket") paylarının halka arzı 10-11 Ekim 2023 tarihlerinde "Sabit Fiyatla Talep Toplama ve Satış Yöntemi" ile Borsa İstanbul Birincil Piyasa'da gerçekleşmiştir.

Şirket'in çıkarılmış sermayesinin 41.750.000 TL'den 55.750.000 TL'ye artırılması nedeniyle ihraç edilen 14.000.000 TL nominal değerli paylar ile mevcut ortaklarından Mustafa Doğan'ın sahip olduğu 1.590.000 TL, Yağmur Doğan'ın sahip olduğu 690.000 TL, Mert Doğan'ın sahip olduğu 690.000 TL ve Yasemin Doğan'ın sahip olduğu 30.000 TL toplamda 3.000.000 TL nominal değerli paylar halka arz edilmiştir.

Halka arz, Borsa İstanbul Birincil Piyasa'da "Borsa'da Satış-Sabit Fiyatla Talep Toplama ve Satış" yöntemi ile yapıldığından, herhangi bir yatırımcı grubuna tahsisat yapılmamıştır.
    Dofer Yapı paylarının halka arzında 1,00 TL nominal değerli payların halka arz fiyatı 17,11 TL olarak tespit edilmiş olup, belirlenen halka arz fiyatı ile halka arz büyüklüğü 290.870.000 TL olarak gerçekleşmiştir.

Borsa İstanbul tarafından paylaşılan verilere göre; halka arzda toplam filtre edilmemiş veriler baz alındığında, 3.345.801 adet emir ile satışa sunulan adedin 4,4 katına denk gelen 75.075.992 pay karşılığı toplam 1.284.550.223,12 TL tutarlı talep gelmiştir. Mükerrer tarama yapıldıktan sonra, 3.280.810 adet yatırımcıdan gelen 73.653.005 TL nominal değerli talep miktarı dağıtıma konu edilmiş ve bu yatırımcılara 17.000.000 TL nominal değerli payların satışı gerçekleşmiştir.

Dağıtım sonuçları ekteki tabloda yer almaktadır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

GEDİK YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1205014

DOFER 16 Ekim 2023 Pazartesi günü işlem görmeye başlayacak.

Halka arz edilen Şirket payları 16/10/2023 tarihinden itibaren Ana Pazar'da 17,11 TL/pay fiyat, "DOFER.E" kodu ve sürekli işlem yöntemiyle işlem görmeye başlayacaktır.
    İlgili sırada maksimum emir değeri 1.000.000 TL olarak belirlenmiştir.

11.10.2023
    USD KUR: 27,72 TL.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    3,166
    En son MEKAG 125 TL'lik vermişti.
    85 TL ile ilk kez 100 TL'nin de altına düştüler.

400 - 500 TL veriyorlardı, idare ediyorduk.
    Sanırım halka arzlara girmeyi bırakacağım.

%300 prim yapsa, 255 TL yapar.
    1 porsiyon iskender.

Alıntı Originally Posted by emin Yazıyı Oku
    Her iki şirketin halka arz süreleri farklı, hisse talep ekranları farklı.

DOFER, Dofer Yapı Malzemeleri hisse alır gibi alınıyor Borsa İstanbul Birincil Piyasa'da 10:30-13:00 saatleri arasında satışı gerçekleşti, bu akşam sonuçları açıklanır.
    BORLS, Borlease Otomotiv halka arzı 11-12-13 Ekim tarihlerinde halka arz menüsünden talep girilecek, halka arz süreci devam ediyor. Kurumdan kuruma değişmekle bu haftasonu 15-16 Ekim gibi sonuçlanır hesaplara geçer. Çalışmakta olduğunuz aracı kuruluşun halka arz işlem listesinde talebiniz gözükür. Gözükmüyorsa aracınıza sorun hata varsa, talebiniz yoksa, talep girmediyseniz yeniden başvuru yapın.
    bende diyorum niye alamıyorum
    evet dediğiniz gibi birincil halka arzları normal hisse alır gibi alıyormuşuz
    bugün mhrgy ide bu yolla alım emri girdim
    sayenizde bunu da öğrenmiş oldum bilgilendirmeniz için çok teskr ediyorum

7.  Alıntı Originally Posted by emin Yazıyı Oku
    Bugün başvurunun son günü, Ziraat Yatırım'dan 10 Lot başvuru yaptık bakalım,
    beş lot gelir mi ki )
    Hacı sen bu işi biliyorsun.

8. DOFER bana da 6 tane düşmüş, yoksa ben de mi yöneticiyim lan???

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •