Sayfa 9/11 İlkİlk ... 7891011 SonSon
Arama sonucu : 88 madde; 65 - 72 arası.

Konu: TABGD Tab Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. iyi bir fırsat verdiğini düşünüyorum.. boynuz kulağı geçer derler..

2. Bu trajik düşüş başlamadan önce bu şirket ve atakey temettü dağıtmama kararı almıştı. Belki o temettü dağıtılabilse fiyat üzerinde biraz daha fikir sahibi olabilirdik. Şimdi elimizde şişkin rasyolar, düşen borsa, daha çok düşen xharz hisseleri var. Bunlara mukabil döviz bazında cirosu artan bir şirket var. Turizm hissesi gözüyle bakarsak çok da - terör, salgın- riski olmayan bir hisse. Önünde sonunda hisse fiyatı rayına oturacaktır ama hangi fiyatta oturacak orası belli değil.

3. tab gıda nın , temettü konusunda anadolu grubunun vesbe si olacağını düşünüyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by enkahramanrıdvan Yazıyı Oku
    Bu trajik düşüş başlamadan önce bu şirket ve atakey temettü dağıtmama kararı almıştı. Belki o temettü dağıtılabilse fiyat üzerinde biraz daha fikir sahibi olabilirdik. Şimdi elimizde şişkin rasyolar, düşen borsa, daha çok düşen xharz hisseleri var. Bunlara mukabil döviz bazında cirosu artan bir şirket var. Turizm hissesi gözüyle bakarsak çok da - terör, salgın- riski olmayan bir hisse. Önünde sonunda hisse fiyatı rayına oturacaktır ama hangi fiyatta oturacak orası belli değil.
    MErhaba.
    Ben kaçırmışım, tabgd ve atakey'in temettü dağıtmama kararını nerede gördünüz acaba?

5.  Alıntı Originally Posted by Selecta Yazıyı Oku
    MErhaba.
    Ben kaçırmışım, tabgd ve atakey'in temettü dağıtmama kararını nerede gördünüz acaba?
    Selamlar , 5.12 tarihli kap bildirisinde.

SM-A525F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by enkahramanrıdvan Yazıyı Oku
    Selamlar , 5.12 tarihli kap bildirisinde.

SM-A525F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Çok teşekkürler.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1222176

Şirketimizin yasal kayıtlarına göre hazırlanan 01.01.2022 - 31.12.2022 hesap dönemi finansal tablolarında zarar gerçekleşmiş olması nedeniyle kar dağıtılmaması hususunun yapılacak olağan genel kurul toplantısında pay sahiplerinin onayına sunulmak üzere teklif edilmesine karar verilmiştir.

--SPK ya göre hazırlanan bilançolar, gerçeği yansıtmaz, bir yaptırımı yoktur...sizler SPK ya göre hazırlanan bilançolara bakarak karar verirsiniz, ama bir hata aşırma, eksiltme, fazlalık vs, bulduğunuzda şikayet ettiğinizde, genelde kulaklarının üzerine yatarlar, topu taca atarlar...

--borsa-SPK şirketleri korumak, halkın parasını sermayeye aktarmak üzerine kurulmuştur...

özkaynaklarda;
    2022 yılı sonu= Geçmiş yıl zararları (793.740.506)

borsaya açılırken yaklaşık 800 milyon geçmiş yıl zararı varmış....genel kurula sunulacak kar payı ödeme tablosunda 2022 yılı zararını göreceğiz..

Sayfa 9/11 İlkİlk ... 7891011 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •