Sayfa 2/2 İlkİlk 12
Arama sonucu : 16 madde; 9 - 16 arası.

Konu: VRGYO Vera Konsept GYO

1. Vera Konsept GYO payları 27 Ekim tarihinden itibaren Yıldız Pazar'da işlem görmeye başlayacak.

neden bilmiyorum.

GYO ları hiç sevmem.

hiç bir gyo dan da kar ile çıkmadım. belki bundandır. hep zarar gelir bana.

halka arzlara da pek girmem. getirisi olmadğını düşünüyorum.

yine de buna girmiştim. üzgünüm. itiraf edeyim. buna girdim ama niye inanın bilmiyorum.

kaç tane düştü bakmadım bile. diğer hesabımda olduğu için açmadım. inşallah 7-8 tavan yapar da beni utandırır

herkese bol kazançlar.

haydi bakalım,
    bugün önce 25,36 tavan, sonra an itibariyle 20,76 taban fiyattan işlem görüyor.

4.  Alıntı Originally Posted by acemi1i Yazıyı Oku
    neden bilmiyorum.

Gyo ları hiç sevmem.

Hiç bir gyo dan da kar ile çıkmadım. belki bundandır. Hep zarar gelir bana.

Halka arzlara da pek girmem. Getirisi olmadğını düşünüyorum.

Yine de buna girmiştim. üzgünüm. Itiraf edeyim. Buna girdim ama niye inanın bilmiyorum.

Kaç tane düştü bakmadım bile. Diğer hesabımda olduğu için açmadım. Inşallah 7-8 tavan yapar da beni utandırır

herkese bol kazançlar.
    veee utandırmadı

5. Bundan sonra dipolan hisse alacağım
    Yanınada dofer ilave ettim

6. 18-20 Ekim 2023 tarihlerinde 15,78 TL fiyattan halka arzı gerçekleştirilen Vera Konsept GYO'da, 14 Kasım 2023 günü patron 23,38-23,44 TL fiyat aralığından 320.000 lot alım yapmış.

Patronun elbet bir bildiği vardır diye düşünen piyasa da hisseyi iki gündür tavana götürüyor. An itibarıyla 27,94 TL ile tavan olduktan sonra 24,84 TL'ye düşen hisse de devre kesici aktif.

Bakalım neler olacak...
    Son düzenleme : sawkolik; 16-11-2023 saat: 16:35.
    Yazdıklarım küçük bir yatırımcının görüş ve düşünceleri olup, yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez.

7. Bu gün 25 kapatırsa yol açık

8. Bugün 56 dan tavan kapatmış . Seans kapanışta üçyüz bedelsiz açıklamış birilerinin bedelsiz açıklayacağı içine doğmuş . Ama bu kadar da belli edilmez ki
     Alıntı Originally Posted by çaykara Yazıyı Oku
    Bu gün 25 kapatırsa yol açık
    SM-G980F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •