Sayfa 196/1008 İlkİlk ... 96146186194195196197198206246296696 ... SonSon
Arama sonucu : 8057 madde; 1,561 - 1,568 arası.

Konu: Vıop LVI

1.  Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...69#post6599369

alyelim ablacim benim

Benim için ne kadar değerli olduğunu bi bilsen ...

https://www.youtube.com/watch?v=-KRBKdUle-4

tek 'y' li süreya ..hep sana idi
    Bu şiir ..Hugo hayranı Fransız şair , Louis Aragon a ait

En güzel tercümesi de Cemal Süreya dan ..

-------

Sayın sevgili alyel

Değerli şahsında tüm dostlarıma şimdiden bol şanslı bir hafta diliyorum

https://www.youtube.com/watch?v=4DISqO2ZA64
    Hayat hoş gerisi boş

2.  Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    kimse kusura bakmasın
    kendi ÜLKEM batışa doğru giderken başka birşey düşünemem
    çünkü kendi ülkemi kurtarmazsam, 50 sene sonra bu topraklar GAZZE olur
    bugün GAZZE'deki müslümanların başına gelenler, 50 sene sonra bu topraklarda yaşayanların başına gelir
    TÜRK MİLLETİ'ni, torunlarımızı buradan sürgüne kalkarlar

ilk defa bir UMUT ışığı düşünmeye başladım

ÖZEL ve İMAMOĞLU önderliğinde belediyeleri süpürüp ;

HES'ler, limanlar, otoyollar (devletin elindeki en karlı ve son mallar bunlar ) PEŞKEŞ çekilmeden

bir ERKEN SEÇİM'e götürüp

ülkem 20 yıllık soygundan KURTULUR MU ?

ANAYASA MAHKEMESİ'ne büyük görev düşüyor ;

bu özelleştirme adı altındaki peşkeşi bir dahaki genel seçime kadar engellemesi lazım
    İsrail'e hizmet eden PKK ve onun siyasi uzantısı olan partinin başkanına selam çakan adam
    İSRAİL'e asker olur.

Erbakan ne diyordu. FETÖ için bunların yetiştirdikleri İsrail'e asker olur.
    Kasetle gelen adamıydı, Fetö 2. level'a geçti.

Hiç birine güvenmiyorum. Kimseye gölge etmesin yeter.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Ben bir strateji uygularım gerçekleşir ya da gerçekleşmez.

Alıntı Originally Posted by Ex2000 Yazıyı Oku
    İsrail'e hizmet eden PKK ve onun siyasi uzantısı olan partinin başkanına selam çakan adam
    İSRAİL'e asker olur.

PKK nın uzantısı mı ?

önce

PKK'nın kendisi olan İMRALI'daki terörist ile hergün görüşene, OSLO görüşmeleri yapanlara birşeyler söyle

sıra sonra uzantısı teröristlere gelsin

borsa bu olanlardan olumlu etkilenir. demedi demeyin. arada yokuş çıkarken dinlenebilir.

barlar borsanın aynasıdır, yalan söylemez onlar

5.  Alıntı Originally Posted by Ex2000 Yazıyı Oku
    İSRAİL'e asker olur.

Alemsiniz ya. Bizzat terör örgütü elebasindan mektup getir kardeşini tv ye çıkar. Buna ses çıkarma. Yasal partinin eski genel başkanını selamladı diye İsrail askeri de. Demirtaş 'seni baskan yapmayacagiz 'yerine seni baskan yapacağız deseydi su an buyuk olasılık Cevdet Yılmaz'ın makamında oturuyor olurdu. Büyük arada yahudi cesaret nişanı alan bir siyasi varmış. Ben araştırdım bulamadım. Siz biliyorsanız yazın da öğreneyim.

Türklerin atası ne büyük adammış ..

geleceği görmüş bizi ortadoğu bataklığından çekip almış.

Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

7. Ozel kilicdardan daha az oy alir. Hicbir lider vasfi olmayan bir parti baskanindan kim ne bwkler. Kilicdarin yine bir secmeni vardi. Bu adam kim? Milletvekilliginde yaptigi aciklamalari hatirliyorum ve diyordum Bu adam Tr de mi yasiyor? Bu adamin yaptigi aciklamalar o kadar gercekten uzaktiki ciddiye bile almam onu. Kendisi de nasil olduginu anlamadan genel baskan oldu cunku bastan beri piyon adaydi kendisi. Genel baskanligi kazanmasi Akp yi 2 secim daha basimizda tutacaktir. Tayyip olmasada yine Akp kazanir gelecek secimde.

8. Vay arkadaş, memlekette herkes dış politika uzmanı, güvenlik uzmanı, tıp uzmanı, para uzmanı, hesap uzmanı falan....
    Bu tip formlarda ve entellektüel tatışma ortamlarında kalem kahramanlarını takip eden , köşeden izleyen- not alan ve günü geldiğinde ensesine bastırarak götürecek olan başka insanlarda vardır.

Adam, mezarcıdır. işini iyi yapıyorsa saygıyı hak eder. Ama kalkıp '' ordu bağdata '' derse haddini aşar.

Ekonomisttir . Çalıştığı kurum - şirket her neyse orada işini çok iyi yapıyorsa söz sahibidir. İşine karışmak terbiyesizliktir. fakat kalkıp '' Saltanat gelsin '' derse kıçına tekmeyi hak eder.

Bizler , buralarda sadece güncel politikalar hakkında bildiğimiz kadar fikir yürütebiliriz. Kim neden nereye nasıl hangi yollarla hizmet ediyor diye sürekli şüphe içinde yaşanmaz. Bunu çözecek kurum- makam ve insanlarımız var. Onlarda diğer insanlar gibi işlerini iyi yapmalı.

Sayfa 196/1008 İlkİlk ... 96146186194195196197198206246296696 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •