Sayfa 201/1008 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251301701 ... SonSon
Arama sonucu : 8057 madde; 1,601 - 1,608 arası.

Konu: Vıop LVI

1. Dizi tadında her hafta devam edecek sanırım....

https://twitter.com/temmuzhaber/stat..._3JVKjPEQ&s=19

bunnlar nerede ??

https://www.youtube.com/watch?v=2SqsSPPUjW8

filistine roket yağarken.

bak video da yemin ediyor haaa.....

yeminle..

Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

3. Konumuz borsa da buradaki CHP trolleri adamlarına laf kondurmuyor.

Eleştiremiyor. Yakışmadı diyemiyor. Dedikleri şey zamanında o şöyle yaptı bu böyle yaptı.

Yazık yazık valla yazık. Başkası kötüyse sizde mi kötü olmak zorundasınız.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Ben bir strateji uygularım gerçekleşir ya da gerçekleşmez.

4.  Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    PKK nın uzantısı mı ?

önce

PKK'nın kendisi olan İMRALI'daki terörist ile hergün görüşene, OSLO görüşmeleri yapanlara birşeyler söyle

sıra sonra uzantısı teröristlere gelsin
     Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    Alemsiniz ya. Bizzat terör örgütü elebasindan mektup getir kardeşini tv ye çıkar. Buna ses çıkarma. Yasal partinin eski genel başkanını selamladı diye İsrail askeri de. Demirtaş 'seni baskan yapmayacagiz 'yerine seni baskan yapacağız deseydi su an buyuk olasılık Cevdet Yılmaz'ın makamında oturuyor olurdu. Büyük arada yahudi cesaret nişanı alan bir siyasi varmış. Ben araştırdım bulamadım. Siz biliyorsanız yazın da öğreneyim.
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Bizzat pkk nın başına imralıya adam gönderenlere osloda otel odalarında enseye tokat göte parmak muhabbet edip sanatçı diye geçinenleri anadoluyq açılıma ikna için gönderenlere yada habura bizzat mahkemeyi taşıyıp 1arkasındaki Atatürk resmini kaldırtıp yarım satte kandilden gelenleri salıp sonrada güneydoğuda il il otobüs üstünde tur atanları seyredenlere en sonda diyarbakırda barzani ile şivan perver ile mengri mengri diye türkü söyleyem zatlara bi lafınız oldu mu zamanında
    Dün neredeysek bugün de oradayız yarında orada olacağız.
    Dün bunları yapanlara gerekeni yaptık yarın da yapacağız.
    Kimseye bağlı değiliz, kimseye de minnet duymuyoruz.
    Bu nedenle kimseden beklentimiz yok.

Bu nedenle rahatız. Dün dost olanlar bugün hançerden bahsediyor.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Ben bir strateji uygularım gerçekleşir ya da gerçekleşmez.

5. Seans açılmadan önce altın ve petrol öncü gösterge olabilir. Heran herşeyin olabileceği bir ortamda yükselişlerde sert olur, düşüşlerde o yüzden az az kademeli alıp piyasa nereye götürürse oraya gideceğiz. Açılışta biraz eksi olabilir endeks çünkü çok şişirdiler cuma günkü kapanış gazı ile ancak cuma günü endeks gelen alımlar tamamen satıcıların isteksizliğinden kaynaklanıyordu yani insanlar düşük endekste satmadı satışları yukarı yazdılar ancak oraya gelmeye de endeksin gücü yetmedi. Ayrıca cuma günü bir para girişi yoktu. Bu durumda pazartesi için olumlu bir açılış sonrası satışlar gelecektir. Açılış eksi de olabilir ortam çok kötü. Sahsen ben cuma gününün kopyası bir gün bekliyorum. Sabah sat akşan al mantıgı aslında alanda satanda Bofa info ve ytf üçlüsü bunlar dışında görülen endekste bir hareket yok kağıt bazlı hareketler oluyor.

Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    vay siyonist dölleri.. araba bak sen. allah yolundaki füzeyi.. tutmuş.

https://twitter.com/exmuslim_tr/stat...er=exmuslim_tr

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Dizi tadında her hafta devam edecek sanırım....

https://twitter.com/temmuzhaber/stat..._3JVKjPEQ&s=19
    Arka sokaklara döndürmesinler
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by Ex2000 Yazıyı Oku
    Konumuz borsa da buradaki CHP trolleri adamlarına laf kondurmuyor.

Eleştiremiyor. Yakışmadı diyemiyor. Dedikleri şey zamanında o şöyle yaptı bu böyle yaptı.

Yazık yazık valla yazık. Başkası kötüyse sizde mi kötü olmak zorundasınız.
    chpli falan değilimde.. şahsen din adı altında siyasal islamcılık yapanlara asıl yazık.

şöyleyiz böyleyiz din allah kuran iman diyip roketleri havada imanla indirenlere

ee hani neredesin diyince suçlu mu oluyoruz

komik olma.

Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Sayfa 201/1008 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251301701 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •