Sayfa 22/1008 İlkİlk ... 1220212223243272122522 ... SonSon
Arama sonucu : 8057 madde; 169 - 176 arası.

Konu: Vıop LVI

1.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    F/K 1,02
    PD/DD 0,53

Böyle bir hisseye denk geldim.
    Aldım attım kenara.
    Bakalım ne olacak?
    Tarihi boyunca bir kez olsun 1 (bir) kuruş temettü vermiş ise harika bir seçim derim.

Ben temettü vermeyen hisseyi coin gibi görüyorum.

Bol kazançlar.

2. 2-3 işlem günü badem spor tarafından müdahale var koç grubu ve bilançoları gelecek ulaşım üzerinden tutmaya çalışıyorlar.

3.  Alıntı Originally Posted by value Yazıyı Oku
    Tarihi boyunca bir kez olsun 1 (bir) kuruş temettü vermiş ise harika bir seçim derim.

Bol kazançlar.
    @____PASA____ Anlık PTY (Potansiyel Temettü Yıldızları) tablosu.

4.  Alıntı Originally Posted by value Yazıyı Oku

Bol kazançlar.
    bu hisse belli ki bir gyo- onlar karı gayrimenkullerin değerleme farkları üstünden yazdığı için nakit temettü verme kaabiliyeti yok. gyolar f/k ile değil, nek aktif değerine göre olan iskonto/prim üzerinden değerlendirilir

5. Thy ile endeksi tutuyorlar. Nereye kadar tutacaklar?????

6. Ben bu filmi daha önce çok gördüm borsa hayatımda genellikle iyi bitmiyor zaman içinde şimdiki senarist badem spor onlar yazıp onlar oynuyor geri kalanlar figüran sadece
    kolay gelsin

7. Bankalar ve sanayi hisseleri asagi kayma egiliminde biri 10 kademe thy verse hizli bir dusus olur. Vadesonu olmasi dolayisi ile bugun arti kapattirmaya calisacaklar. Yarindan itibaren tutmazlar cikamayan borsa duser.

8.  Alıntı Originally Posted by Ozan Erol Yazıyı Oku
    bu hisse belli ki bir gyo- onlar karı gayrimenkullerin değerleme farkları üstünden yazdığı için nakit temettü verme kaabiliyeti yok. gyolar f/k ile değil, nek aktif değerine göre olan iskonto/prim üzerinden değerlendirilir
    Evet doğru.
    OZKGY
    Nakit temettü vermemiş bedelsiz sermaye artırımı yapıyor düzenli olarak.

Sayfa 22/1008 İlkİlk ... 1220212223243272122522 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •