Sayfa 389/1008 İlkİlk ... 289339379387388389390391399439489889 ... SonSon
Arama sonucu : 8057 madde; 3,105 - 3,112 arası.

Konu: Vıop LVI

1.  Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    herkes şort mu ?
    Ben longum
    Hayat hoş gerisi boş

2. petkm de daha öncede yazdım Azeri çocukları istemediği sürece hayal kurmayın petkm mezarlığında çok 130 tl ciler yatıyor uçucak deyipte.Bu tahtaya önce katalizör olarak haber yaratmaları gerek 1 senelik peşpeşe gelecek altı dolu haberler sonra 2-3 bilanço destekleyecek ha sizden önce badem spor ve kulağı delik badem spor yancıları olacakki tahtaya yol versinler bu saydığım hikaye oluşursa 65-70 lirası olur yoksa , azeriler trade etmeye devam eder.

3. ABC Gazetesi
    @abcgazete
    ·
    1d
    Beşiktaş'ta 18 yıl aradan sonra ikinci Çalımbay dönemi
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

4. Herif bence eiini boşaltıp bir sonraki yükseliş için ucuzları topluyor.

Enflasyon muhasebesi bankalar için olumsuz deyip sattılar bu sefer banka sahipleri enflasyon muhasebesi istiyoruz diyor. Patron ile hissedarın çıkarları farklı olabiliyor.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

5.  Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    herkes şort mu ?
    ekgyo kısayım bence
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

6.  Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    Artı kaparsa pazartesi mal kucaklamis gibi hissettirir mi aceb
    Pazartesi yi beklemiyor
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

7. Küçük hissedarın çıkarını kollayan yasalar lazım. Bir çok spekülatör acemice hisseye girmiş bazı hisselerde %5 in üstüne çıkmış.

%10 toplayana bazı imkanlar verilse borsada hareketlilik artar.

8. Düşen hisseler son dakikalarda ekstra düşüyor.

Kredili BIMAS, AKBNK, SAHOL vs elde kalmasın

Sayfa 389/1008 İlkİlk ... 289339379387388389390391399439489889 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •