Sayfa 437/1008 İlkİlk ... 337387427435436437438439447487537937 ... SonSon
Arama sonucu : 8057 madde; 3,489 - 3,496 arası.

Konu: Vıop LVI

1. Ağlamak yok dayı

VOB yapmayın

2. Kredili yakalannlar olmadıysa pala böyle mal satamaz piyasada öyle bir para yok haiki geri bir ileri gider o başka

3. VOB yaparsan panik atak, bipolar, şeker, tansiyon, inme riskin erken saptanması mümkün değil dayı sen bilirsin dayi

Zar atanlara selam

Ağlamak yok dayı

Adios

4. Uzun vade için Alarko ya bakıyordum gelen kap ı görünce tereddütüm arttı...
    Aslında hikayesi fena da değildi...
    Patron 4.350.000 adet hisseyi dolaşıma sokacakmış...Bugün sert verince bir şey mi var diye kıllanmıştım.

5.  Alıntı Originally Posted by ArcModerna Yazıyı Oku
    Hafizan çok iyi obo diye birşey yok dediğimiz epik seri tabanları hatırladın deyil mi

Emme şuan mega spikilatorler yazdıklarımı okuyor ne yapsak diye givranniyirler

Evet gardasim kaybetmek gaderin değil sende teknik analiz diye birşey yoktur kitabından okuyarak eğitimi al

Ney ahahhahaha
    ilaçlarını doktora bir daha göster seni okuyan kimse yok , ha işin goygoyunda olanlar var
    kitap satıcam diye bu kadar kendini parçalama teknik analiz ve teknik seviye her zaman oldu olacak .
    FORMASYON AVCISI -53

yarın toparlamazsa daha fazlasını verirler bence..

şahit bimi blmiyorum bildiğim bişey varsa düşerken alacan yüklelirken satacan

suyun içinde pas tutarsın yoksa senelerce

bozkurt nasıl etmiş becermiş suyun içinde tezgah açmayı sanırsam malzeme ne batıyo ne çıkıyo suyun yğunluğuna eşit bi malzemeden yapmış olmalı tezgahı

neeeee

Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

7.  Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    SPOT kapanış, vererek kapattılar, bu seferde Ünlü Menkul düştükçe aldı,
    Bofa çok önemli değil. Yarın döner alır o da ..

Ak ve Qnb önemli. Şu ak yatırım ne halt yemiş detaylı bakayım ben.

8.  Alıntı Originally Posted by trust06 Yazıyı Oku
    en geç pazartesi pistin 8000 üzerine atıp kapanması lazım, hadi cuma korkanlar oldu satış olabilir. yoksa bir tur daha diplere gider.
    ama ben mazot topluyorlar diye düşünüyorum. bankaların desteği şart artık, yoksa tekrar baş aşağı olur. ytd
    Hah işte …

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 437/1008 İlkİlk ... 337387427435436437438439447487537937 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •