Sayfa 816/1008 İlkİlk ... 316716766806814815816817818826866916 ... SonSon
Arama sonucu : 8057 madde; 6,521 - 6,528 arası.

Konu: Vıop LVI

1. altın al time high yapabilecek mi bakalım...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

2. Vade sonu yaklaşınca faizler anlamsız olabiliyor. Bugünlerde hisseleri yukarı tutmaya çalışıyorlar bence.

Kapanış fiyatlarından bakınca bir sonraki vadede %49 faiz oranları var gibi, genelde %45

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

3. OYAK Çimento yöneticisi BBHT'de açıklama yaptı ama ben o sırada başka işler ile uğraşıyordum.

Anladığım kadarı ile Tayvan'lılar ile çimento dışında başka alanlarda ortaklıkları var ve yenileri gelecek. Gelen nakit o alanlarda kullanılacak olabilir. Yani düz borsacı gelse o kadar iskonto vermezler.

Borsadaki yatırımcı ise deprem sonrası Oyak Çimentonun geleceğine inandığı için fiyat geleceği fiyatlıyormuş.

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    troy ons altında süğplizlere hazır olun
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

5. Eskiden spotçu beyaz eşya mağazaları vardı, vadeli alıp peşin nakit satıyorlardı. Beyaz eşya firmaları ürünleri takip edip spotu engelliyordu.

Bu iş başka alanlarda tekrar canlanabilir. Bir çeşit faktoring gibi bir şey.

Nakiti yüksek olanlar da pazar kapmak için peşin alıp vadeli satıyordur.

Altın candır gecikmelide olsa hedef halen 2.400
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,576
     Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Eskiden spotçu beyaz eşya mağazaları vardı, vadeli alıp peşin nakit satıyorlardı. Beyaz eşya firmaları ürünleri takip edip spotu engelliyordu.
    Firmalar spotu engellemezler onlar için malın yaygınlaşması avantaj .. hem reklam hem de servis ve yedek parça kazancı
    eskiden spot işi ciddi sektördü büyük çapta yapılırdı ..spotu malla besleyen yıllık alım kota fazlası malı olan bayiler

,,kimi bayi likitide ihtiyacı için bankayla teminat mektubuyla presedürle uğraşmaktan daha cazip geldiği için malını bozar kimi prim karşılığı alınan fazla malı nakte çevirirdi ..Birde kredi kullanmaktan yazdığım sebeplerden kaçınan münferit kişiler veya ticaret erbapları nakit ihtiyacını karşılamak için vadeli toplu mal alır spota bozardı

32 yıldır içindeyiz bayilik iş kollarımızdan biri ...halen var spot işi yapan kaybolmuş değiller yalnız sen çoğunu göremezsin depolardan online satış yapıyorlar
    Son düzenleme : bahriyeli; 29-11-2023 saat: 08:05.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,576
     Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Hisselerin Son 1 aylık performans getirisine baktığımızda,
    bizde 1 aydır maldayız yukardaki hisseler var mı, yok.
    Eee bizde ne var dayu
    Petkim var
    Bi ayda ne yabmış dayu
    Yüzde 9
    Bu yağni durum
    vob yapman spot yapman batarsın

limon işi ..al gülüm ver gülüm temiz cash

Sayfa 816/1008 İlkİlk ... 316716766806814815816817818826866916 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız