Sayfa 855/1008 İlkİlk ... 355755805845853854855856857865905955 ... SonSon
Arama sonucu : 8057 madde; 6,833 - 6,840 arası.

Konu: Vıop LVI

1.  Alıntı Originally Posted by mustaf2231 Yazıyı Oku
    Açılışta eksi ve 12’de Mehmet Şimşek’in konuşmaları ile yukarı alır.
    Başladı. Bakalım ne çıkacak.

2.  Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    Fakirlik Zenginlik demogojisine evrilmesin aman ha
    Orda yımırtalı pide / iskender mecazen ..ayrıca latife

Borsa ya bütçe ayıran adam yemeğin hesabını yapmaz
    Borsacılar ağzının tadını bilir
    Tabi ki..Takılıyoruz zaten bizde sıkıntıdan
    Bu mecrada kimin ne olduğunu kimse bilemez...

3. Döviz kazancına % 40'lık vergi konusu/Hazine ve Maliye Bakanı Şimşek: Yetki alınması olacağı anlamına gelmiyor. Belki hiç bir zaman uygulamaya konulmayacak

4. Yeni vergi yolları aramak yerine olan vergileri herkesten adil şekilde almaya çalışılabilür.

Misal ben hep merak ediyorum Fırıncılar ne kaddar gelir vergisi ya da kurum vergisi veriyor abi.

Adamlar nerdeyse hep nakit para alıyor. Bu nakit paranın kaydı kuydu var mı?

belki de vardır sırf merakımdan soruyom.

5. Skywell'den Türkiye'ye 1,6 milyar dolarlık dev elektrikli araç yatırımı geliyor!

Çinli elektronik ve otomotiv şirketi #Skywell, Türkiye'de ilk etapta 150.000 elektrikli araç üretim kapasitesi sunacak dev bir fabrika kurmayı planladığını açıkladı.

Firmanın Türkiye CEO'su Mahmut Ulubaş, dün BloombergHT yayınında 2024 ilk çeyreğinde batarya paket üretimi ve ar-ge faaliyetleri yürütecekleri ilk tesisi de faaliyete geçireceklerini duyurdu.

6.  Alıntı Originally Posted by Calibra Yazıyı Oku
    Yeni vergi yolları aramak yerine olan vergileri herkesten adil şekilde almaya çalışılabilür.

Misal ben hep merak ediyorum Fırıncılar ne kaddar gelir vergisi ya da kurum vergisi veriyor abi.

Elbette doğrudur,önce kodomanlardan başlayacak yürek lazım,carfs,her sene zarar açıklar,kim inanır ilginç ama inananlar sayesinde hep böyle,

Bu memleket sabetay donmelerinden temizlemeden, liyakat sahibide gelse başa, bi adim gidemez.
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

7. Hadi Kupon arazi takibine alıştık da yanında şimdi de sıra futbolcuların kaptırdığı parayı takip etmeye gelmiş...Vay vay vay...
    Biz de diyoruz ülke mülke ne olacak...Geleceğimiz ,vatan, millet,Sakarya....
    Salaklığımız baki..

Alıntı Originally Posted by Calibra Yazıyı Oku
    Yeni vergi yolları aramak yerine olan vergileri herkesten adil şekilde almaya çalışılabilür.

senelik yada aylık aldığu un çuvalından hesap ediliyor olabilir.... vergisi.

net bilmiyorum - tahmin.

Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Sayfa 855/1008 İlkİlk ... 355755805845853854855856857865905955 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •