Sayfa 972/1008 İlkİlk ... 472872922962970971972973974982 ... SonSon
Arama sonucu : 8057 madde; 7,769 - 7,776 arası.

Konu: Vıop LVI

1.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Sorma ya dün gece biri (emregüneş) yazmıştı
    Maşallah diyelim dedim demedi
    Hal ortada
    Hahaha
    Maşallah ile olsaydı ...
    2024 de 3000 dolar olcek deyolar.. Bence olmaz ama ben gene de bir Maşallah diyeyim
    Benden bilme...

2.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Eğer ons işi teknikse kesinlikle altın için buralar şimdilik tepe.... Yok teknik harici bir durum varsa... vahki vah o zaman altın füze gibi çıkar...o zaman Dünya borsaları patır patır düşer.... önünüzdeki 15-20 gün ons için kader anı....
    Ons teknik tabi.
    2006 dolar tepeden 1929 dolar dibe at bakalım bir fibo..
    %261.8 seviyesi 2140 dolar çıkar...
    Trade edenler ordan boşa vermedi.
    Bak şimdi de 10 ema da duruyor. Altı mı üstü mü ağalar karar verir. Biz de izleyeceğiz.

Aynı yapı şubat ayı tepe ve dipte de vardı. Orada da %161.8 fibo dan yani 2050 dolardan vermişlerdi.

Edit:
    Yukarıda Bulut ta benzer yazmış, grafik koymuş. Sonradan geriye dönük okuyunca gördüm.. Aynı şekil bakmışız normal olarak...
    Eline sağlık onun da.
    Son düzenleme : emregunes; 04-12-2023 saat: 20:20.

3.  Alıntı Originally Posted by pisyedili01 Yazıyı Oku
    Eldeki hisse adedi:4
    Yükselen:1
    Düşen:3

Palacanın bir miktar parasını almıştım vakti zamanında.
    Hibe sandıydım.Meğerse borçmuş.
    Bende 15-20 adet hisse ver ,güya endesk yükseliyor,bendeki hisselerin neredeyse hepsi 2-3 haftadır sürekli düşüyor,bakalım nerede duracaklar.içlerinde bir beni mutlu eden -güya boykot edilen- içeçek.

4.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    PD / DD oranı en düşük ilk 20 hisse hangileridir diye merak ettim.
    Var mı böyle bir liste?
    Screening deniyor.

Bu iki site iyi. Hisseleri bulunca benzerleri ve yurt dışı ile tek tek karşılaştırmak lazım.

Portföy yapıp sadece onlar ile al sat yapmak lazım, her gün değiştirince vakit geçiyor ama kazanç olmuyor.

https://www.isyatirim.com.tr/tr-tr/a...deks=03#page-3

https://fintables.com/son-bilancolar
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,107
    .................................................. ..................
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

6. Sabah GARAN aldım benim uykum geldi, gideceği yok deyip sattım uyudum ben satınca 2 lira gitmiş.

Bir ses al diyor, sonra aynı ses bunun gideceği yok 50 liraya banla hissesi mi olur diyor.

Sevgili @Bear_Bull, AKBNK Aralık Pay Vade yi paylaşma imkanınız varmıdır? orada olağan dışı işlemler olmaktadır! tşk ettim!

8. Bankalar dışında çok ucuz hisse yok gibi.

Yurt dışı şirketlerin büyüklükleri ve halka açıklıkları, satın alma ve birleşmelere açık oluşunu düşününce oralardan da hisse bakılabilir.

Alaska Havyolları, Hawai Havayollarını almış. İkisi bir sinerji oluşturabilir.

Hemen artmış.

Sayfa 972/1008 İlkİlk ... 472872922962970971972973974982 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •