Sayfa 270/1008 İlkİlk ... 170220260268269270271272280320370770 ... SonSon
Arama sonucu : 8057 madde; 2,153 - 2,160 arası.

Konu: Vıop LVI

Alıntı Originally Posted by modetr Yazıyı Oku
    Brent % 4 düşmüş. Savaş mı bitti noldu? Yoksa piyasa dünya ekonomilerinin resesyona girdiğine mi karar verdi. Hep tarak kürek işler
    Fed üyesi Kashkari'den şahin faiz mesajı
    Minneapolis Fed Başkanı Neel Kashkari "Faiz konusunda iyi bir yerde olduğumuzu söylemeye hazır değilim" dedi.

fed üyesini bu söylemi altın ve gümüşe de satış getirdi.....adamlar ayar veriyor....spekler de soygunu yapıyor.....ulen kahhari bir de fed üyesi... eğer faiz artırımı gelecek ayın yapın çıkıp özür dileyecem....kimi kandırıyor bu....

2.  Alıntı Originally Posted by beta_ Yazıyı Oku
    Haber öğleden sonra bloomberg ekranına düstu
    Teşekkürler. Seans içi saat 3 den sonra satış gelmiş...Demek eşzamanlı olmuş...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Eskişehir / Duhul 2007
    Gönderi
    4,631
    ha bide ne diyolardı yalandan kim ölmüş

bak bitane yalan ben sallıyayım,
    YKB den işlem yapmayı unutmuşum, doğrusu bugün o robotu açmamışım, işlem hacmi az piyasa yatayda kalmış

Bear_Bull
    @BearBull26

4. Citi isc ye 18 lira fiyat bicmis bizim thy ye 400 tl fiyat biciyorlar alan yok tavsiyesine uyup satanlar olacaktir. Mayis secimi sonrasi 2. Tura kaldiginda 10 lira idi almadim daha da dusecek diye. Citininde hesap ayni ucuz ken aldirmaz pahali iken sattirmaz.

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,013
     Alıntı Originally Posted by ALPER Yazıyı Oku
    Yeminlen bana da aynısı oluyor. Bizim paralar kimdeyse versin olm.

C'moon.
    Ben 7 de 7 yaptım .Sayısal oynasam tuttururdum bugün.
    7 de 7 derken 7'si de eksi : )
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

6. Aksam vadeliciside yazik endeksi yuksek tutacam diye cabalayip duruyor. Bi yardim edin su arkadasa 864500 kapatsin

Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    #SonDakika ABD Dışişleri Bakanlığı, İsrail'in Gazze'yi tekrar işgal etmesini desteklemediklerini, bunu da İsrail'e açık bir şekilde bildirdiklerini duyurdu sputniknews.com.tr/20231107/israi…
    Zaten onlarda işgal etmeyeceklerli hamas onlara altın tepside bir imkan sundu onlarda gazzeyi yerle bir.edecwkler taş üstünde taş bırakmayacqklar. İnsanları mülteci haline getirip çekilecek. Sokaklarda köpek arazilerde ağaç bırakmayacaklar
    İsrail gazzede engizhanın kini gibi kinle hareket etmekte. Solaktaki köpeği tarladaki ağacı beşikteki bebeği acımadan yok etmekte ve bu imkanı ona hamas sundu.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by Bear_Bull Yazıyı Oku
    Ayhan53

sende salla, 3 posta yetmedi 5 posta bile diyebilirsin.
    kimse işlemini ispatlamıyor nasılsa , inanırız sana da
    Brn salladım mı 31 postadan aşqğı sallamam şimdilik tutuyorum kendimi gaza gelirsem kimse tutamaz
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 270/1008 İlkİlk ... 170220260268269270271272280320370770 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •