Sayfa 443/1008 İlkİlk ... 343393433441442443444445453493543943 ... SonSon
Arama sonucu : 8057 madde; 3,537 - 3,544 arası.

Konu: Vıop LVI

1. Geçen aylarda pala bana cömert davranıyordu %2,5 veriyordu. Ekimin son haftasından beri belki bir kere nasip oldu. Gerçi her gün işlem yapmıyorum artık yapmaya çalışmış olsaydım tam tersi her gün %2,5 verirdim. Bu bana garip geldi belki her gün artı açıp eksi kapatma günleri başlayacak

2. Ban AKP yada RTE nin referanduma gitme ihtimalini sıfır görüyorum. Gittiği takdirde de çok kötü sonuç alır ver yerel seçimler ile birlikte tartışılmaya başlar RTE belki toplu gösteriler bile olur.

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Ban AKP yada RTE nin referanduma gitme ihtimalini sıfır görüyorum. Gittiği takdirde de çok kötü sonuç alır ver yerel seçimler ile birlikte tartışılmaya başlar RTE belki toplu gösteriler bile olur.
    dayu babadağlı geldi..

sen hala akape diyon..

viop konuş ekonomi konuş.. viop short de long de.. bişey de.

teee nesimiye kadar geri geldik uçtu yazılar.

bu arada viop bence aşşağada inebülü.. yukarıda çıkabülü

tokatlı iptal oladabülü yani... bence tabi.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

4. Kimi konsolosluk basmak ister kimileri de Starbucks'ları basar milletin elindeki kahveleri alıp huzuru kaçırır.
    Neyin kafasını yaşıyorsunuz söyler misiniz?

Filistin orada gitmek isteyen varsa gitsin...!
    Klavye delikanlılığı yapmasın kimse.

Zaten bir ton sorunu var bu ülkenin..
    Ekonomiden tutunda göçmen sorununa kadar.
    Filistin'in en yakın komşuları bile filistinli göçmen kabul bile etmek istemiyor nedenlerini merak edenler tarihi biraz okusun.
    Göçmen deyip geçmeyin gelişmemiş bizim gibi ülkeleri felakete götürebilecek değişime neden olurlar.

Orada bir insanlık dramı yaşanıyor bunu kimse inkar etmiyor, ama bu durum benim ülkemin içinde iç düzeni bozacak davranışlar sergilenmesine neden değil...!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,579
    Olabilecek en güçlü caydırıcı yöntem İSRAİL ŞEHİRLERİNİ kaotik hale getirmektir.DEMİR KUBBE sayesinde füze ile bu mümkün değil.

İsrailin en uzun sınırı ÜRDÜNDE. Oradaki satılmış kralın annesi zaten İNGİLİZ.İsraile tek adam geçirmiyor.Gazze zaten ablukada...

Hani derler ya İşimiz ALLAHA kalmış(herşey ALLAHTANDIR ama burada denilmek istenen kimsenin yapacağı bir şey kalmadı)

Allahım gökten bir meteor indir ve ilk önce SUUD (KATİL SELMANA) -MISIR-ÜRDÜNE düşsün...

Bana kimse BM-AVRUPA İNSAN HAKLARI -batı değerleri demesin..Bu ********lerin kendi vatandaşları için bunlar var. BOSNA-UGANDA-FİLİSTİN-DOĞU TÜRKİSTAN VS..için yok
    Az ciddiyet, Çok geyik...

6. Yarin acilista hafif bir tepki alimlari ile 840 00 gorulebilir. Son saatte verdikleri anlamsizdi.

Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    teee nesimiye kadar geri geldik uçtu yazılar.
    okudum hepsini
    tam bahsettiğin meselelerin hepsi 4-5 ay önce başımdan geçti
    ama
    anlatım yeteneğim ve türkçem iyi olmadığı için senin yazdıklarını cevaplayamam

düşünürüm ama yazamam
    Son düzenleme : çıtak; 13-11-2023 saat: 22:40.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,579
    TV ler her gece canlı veriyor...

GAZZE KAPKARANLIK...Önce aydınlanma fişekleri atılıyor.Ortalık aydınlanıyor.AMA BU UMUT IŞIĞI DEĞİL...ÖLÜME GİDEN BAŞLANGIÇ..Çünkü arkadan ucaklar bombalıyor.en aydınlık yerde en çok bombalama oluyor.

Bu psikoloji insanı bitirir.

İnsanlık tarihine kalın çizgilerle not düşecek katliamı tüm dünya canlı seyrediyor...

15 TEMMUZ gecesi ucaklar ANKARANIN üzerinde uçmuştu.O ses bile tüm aile bireylerini dehşete düşürmüştü.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

Sayfa 443/1008 İlkİlk ... 343393433441442443444445453493543943 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •