Sayfa 404/1008 İlkİlk ... 304354394402403404405406414454504904 ... SonSon
Arama sonucu : 8057 madde; 3,225 - 3,232 arası.

Konu: Vıop LVI

1. Kamu bütçesinde askeri harcamalar genelde diğer işlerin içine sıkıştılırmış. Eskiden savunma bakanlığı bütçeleri meclisde çok konuşulmadan alkışlar ile kabul edilirmiş. Falanca yerdeki bir sulama sistemi işi DSİ'de gözükürken işin aslı farklı olabilirmiş vs. Şimdi de benzerdir.

Geçen sohbet ortamında paralar savunma sanayine gitti dendi.

Borsacı olarak savunma sanayinde bu kadar bütçe yok deyip bazen ilgi göstermiyor olabiliriz ama bir şekilde orada çok fazla borsa dışı şirket ve harcama var gibi.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2. EREGL için iki görüş var

Elektrik ucuzluyor, hurdadan üretmek şu sıralar daha avantajlı, recyclling, sürdürülebilirlik ve karbon salınımı da önemli vs.

Buna karşı çıkan görüş ise hurdadan üretilebilecek çelik sınırlıdır bu durum geçicidir, ileride hurda fiyatı ve çelik fiyatları artar kömür ve demir cevheri fiyatları ise o kadar artmaz deniyor.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

3. Yunus Paksoy
    @yunuspaksoy

Hayır olsun…
    İlk manevralar geliyor

Blinken
    "Çok fazla Filistinli öldürüldü. Geçtiğimiz haftalarda çok fazla kişi acı çekti."

Macron:
    Bebekler, kadınlar, yaşlılar bombalanıp öldürülüyor. Bunun hiçbir gerekçesi ve meşruiyeti yoktur. Bu yüzden İsrail'i durmaya çağırıyoruz."

İssrail gazzenin bittiğinr kannaat getirmeden durmaz.
    Önceden insan olan yerleri bombalıyordu. Şimdi insan olmayan yrrleri yerle bir ediyor. Olmadı dozerler giriyor kalanları yıkıp grçiyor. İnsandan arındırılmış bölge yaratıyor. Herkesi güneye ve mısıra sürüyor. 5-10 km yakınında değil ev ağaç kedi köpek hiç birşey bırakmıyor. İşinin bittiğini görmeden durmayacak
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

xBank larda 2 haftalık performans: İSCTR diğerlerini de aşağı çekmiş görünüyor, ama diğerleri son yükselişte İSCTR kadar gitmemişti,,

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,906
    Koç batarya yatırımından vazgeçti

Koç Holding, Ankara'da gerçekleştirmeyi planladığı batarya hücre fabrikası yatırımından vazgeçtiğini açıkladı.

https://www.sozcu.com.tr/2023/ekonom...=sol_surmanset
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

7. Yeni Kentsel Dönüşüm kanununu iptal etme yetkisi
    Sadece Anayasa Mahkemesindedir

Tam da bu kanun yasalaşırken

Yargıtay-AYM arasında çıkartılan bu suni kriz rastlantı mı?

8. Ciddi ciddi sıkılmaya başladım güzel ülkemden.. ben gitsem mi diye düşünürken yabancı yatırımcıların gelmesini beklemek saftiriklik mi anlamadım. Bir şekilde gelecekler diyorum ama beşinci günün şafağı için de bu çile anlayamıyorum. İçimizden geçtikten sonra mı olacak arkadaş?

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 404/1008 İlkİlk ... 304354394402403404405406414454504904 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •