Sayfa 192/1008 İlkİlk ... 92142182190191192193194202242292692 ... SonSon
Arama sonucu : 8057 madde; 1,529 - 1,536 arası.

Konu: Vıop LVI

dilan polat olayı göründüğünden çok daha derin olmalı. önceleri tanımıyordum. çok bilinen biriymiş. bir kısa videosunda allah kitap vatan bayrak diyerek tüm tuşlara basmış. tamam o zaman dedim.

galiba bu olay bakan değişiminden sonra yapılan operasyonlardan bir tanesi. medya çok fazla malzeme çıkacağını düşünerek üzerine gidiyor olabilir.

Alıntı Originally Posted by Ozan Erol Yazıyı Oku

yani faiz hesabını uzlaşmalardan yapmalıyız, makasın ne alemde seyrettiğini aşağıdaki 1-dakkalık grafikte görebiliriz yeni vade ilk 3 gün yüzde 4.8 civarı seyretmiş ortalama, yıllık yüzde 30 dolayı faiz ima ediyor, günlük bant yüzde 27-33 aralığı diyebiliriz
    r
    İma edilen değil,esas alınan faiz %34,
    teorik fiyat 8481.65 çıkması da, %34 hesaplamasından

3.  Alıntı Originally Posted by Ozan Erol Yazıyı Oku
    abd dışişleri açıklamasında şöyle denilmiş-

In Jordan and Türkiye, the Secretary will underscore the importance of protecting civilian lives in Israel and the Gaza Strip and our shared commitment to facilitating the increased, sustained delivery of life-saving humanitarian assistance to civilians in Gaza, the resumption of essential services, and ensuring that Palestinians are not forcibly displaced outside of Gaza

blinken dolaşacak herkese sen ne kadar mülteci alıcan diye, sen ne kadar, sana da 100 bin yazdım gazzeli mülteci.. herşey olmuş bitmiş, israil ordusu gazzenin tamamını yıkmış, kartaca gibi tarla haline getirmiş, kalan son iş filisitinlileri de 3-5 dağıtmak her ülkeye, mısır sen az 1 milyon alman lazım, borcundan düşeriz.. bu mevzuuyu burdan konuşmak yalnış, bunlar israil ağzı

israil yüzölçümü yaklaşık 28 bin km2, yaklaşık demek gerekiyor çünkü uluslararası hukuka aykırı olarak işgal ettiği topraklar var.. bu alanda 7 kusür milyon yahudi nüfus yaşıyor.. gazze toplam yüzölçümü 45 km2.. 28.000 vs 45

orası da bana lazım, çıkın ordan diyor, almanyadan oğlum gelecek diyor.. bu neyin hırsıdır anlamak münkün değil, çıkın o 45 km2 toprak parçasından yoksa öldürürüm hepinizi diyor 2.2 milyon insana.. insana hakları şampiyonu batı ülkeleri aman hepsini öldürmesin, çevre ülkelere dağıtalım diyor sen 100 bin al, sen de 200 bin alırsın, idare ediverin işte.. gazzeliler zaten söyledi -ölürsek de ölürüz
    Kemal efendi adamlar BOP işletiyor onu bile göremiyorsunuz işin kolayı israil ağzı deyip yanlışlarınızı kapatıyorsunuz , bu ülkede yanlışa yanlış doğruya doğru denmediği sürece çok Dilan polat hikayeleri görmemişlik diz boyu gider , Bakıcaz ne yapacaklar İsraile senin en son iş dediğin mülteci hikayesi geriye git Arap baharı ile kimde ne kadar mülteci kalmış bir bak.
    Evine lazım olan para camiye verilmez.
    Kaç milyar müslüman var ne yapıyorlar İsrail dümdüz etmiş gazzeyi ne anlatıyorsun bana 1-2 ay sonra herşey unutulur o çocuk ,Anne ,babalar o halk öldüyle kalır , çocuklar babalarını , babalar çocuklarını duvarlarda asılı resimlerde tanır 20 sene sonra herkes unutur.Siyasette öyle devam eder bugun blinken gelir yarın john oda devam eder , kimseyi kandırmasın ABD gibi ülkeler kısa vade plan yapmaz uzun vade plan yapar uygular son 10 seneye bak görürsün bugunleri hangi figüranlar kullanılmış bugune kadar.
    Bazı insanlar size sadık değildir , size olan ihtiyaçlarına sadıktır.,
    İhtiyaçları değişince, sadakatleri de değişir.

4.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Neden gündem olduğunu ben geçen haftalarda ana haber bültenlerine düşünce anladım. Normalde magazin takip eden biri.dwğilim denk gelirse ve merakımı cezbeden bir şey olursa anlık bakar geçerim.
    Bu dilan polat muhabbeti çıkınca merak ettim sosyal medyadan bakayım dedim tam 7.5 milyon takipçisi varmış ülkenin%10 u sosyal medya sahşbi kişilerin ise meredeyse 4 te 1 i bu hatunu takip ediyormuş.
    Sayfasına girip gerilere doğru baktığımda şok oldum. Bildiğin dolarlar eurolar havada uçuyoyor. Tl ler ipe dizilip gelinin boynunda dolandırılıyor. Porşlar rangeler feroların hepsi villa bahçesinde yan yana
    Canlı yayında ra ge i hediye paketi yapıp veriyor.

Yeni aldıkları villaya helikoptere binip gidiyorlar. Saçına dolar eurolardan tüm kafayı kaplayacak şekilde bugudi yapıyorlsr. Kız kardeşi olan zat birine kızmış kokayıda çekiyorum diyip sonra cinsel organını tokatlıyor bunuda veriyorum sana ne lan diyor.güyq güzellik merkezi sahipleri imişler . Bir programda bazen 1 günde 750.000 tl harcıyorum diyor hatun.
    Ve bunu bizim 7.5 milyon necip Türk Milleti halkımız izliyormuş. Şimdi baktım bu olaylardan sonra halen 6.5 milyon üstünde insan takip ediyormuş.
    Yani bizim milletin yarısı dilan polat olmaya aday ona özeniyor onu beğeniyor ve takip ediyor.

Sence
    başkan bu operasyonlar gri liste ile alakalı iç işleri 1-2 ay geriye gidersen çok önceden başka olaylarla ilgili düğmeye basmıştı.Bunlar piyon görmemişlikleri işi hızlandırdı
    Mehmet şimşek geçen ne dedi gri listeden çıkmamız için 1 adım kaldı demişti olayı oradan incele
    çamaşırhanelerden güzellik merkezlerine dönmüş bu para aklama işleri
    Bazı insanlar size sadık değildir , size olan ihtiyaçlarına sadıktır.,
    İhtiyaçları değişince, sadakatleri de değişir.

UYUŞTURUCU SATICILARI

Bu fakir polatları nereden,nasıl bulmuş?
    Üzerlerine şirketler kurup,arsalar binalar aldırmış..
    Onlarda verilen komisyonları görgüsüzce herkesin önünde harcayınca,olay patlak veriyor..

konu kapanır..

MİT,MASAK görevini yapmıyor..YApamıyor..Çünkü iş en baştakine kadar gidiyor,belki??

SİNAN ATEŞ öldürülmesi olayı da var..

Kapatılmaya çalışılıyor..
    Emniyet mensuplarından birileri,MHP'li üst kadro beraber yapmışlar,UYUŞTURUCU İŞİni..YAzılan bu

REİS'in bundan haberi yok mu??

Şimdilki İÇİŞLERİ BAKANI göstermelik işler yapıyor..
    Yapmak zorunda..

Bak nasılda uğraşıyorlar bunları kazımak için..falan filan..

Soğutulur,zamanla..

Baştakine para tekrar akmaya başlayınca düzen kaldığı yerden devam eder..

YAnlış ADAMDAN doğru iş çıkmaz..

Orjinal bir sözmüş ilk defa duyuyorum. Evine lazım olan para camiye verilmez.

Eve lazım olan camiye haramdırmış aslı.

7.  Alıntı Originally Posted by altınorta Yazıyı Oku
    Orjinal bir sözmüş ilk defa duyuyorum. Evine lazım olan para camiye verilmez.

Eve lazım olan camiye haramdırmış aslı.
    yıllardır dünyanın neresine cami lazımsa (lazım olmasa da) yaptırdık
    sonra kapı kapı dolaşıp para arıyoruz, sorarlar adama sizde çüke sürülecek akıl var mı diye..?

8. Yapmayın, İslamiyetle ilgili paylaşımlarınıza dikkat edin,
    Güzel yazın,camiler herkesin evidir,pislik siyasetçiler zaten alet ediyorlar,siz yapmayın.
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Sayfa 192/1008 İlkİlk ... 92142182190191192193194202242292692 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •