Sayfa 125/1008 İlkİlk ... 2575115123124125126127135175225625 ... SonSon
Arama sonucu : 8057 madde; 993 - 1,000 arası.

Konu: Vıop LVI

1. Fiili dolaşımlara baktığmda bazılarında ana ortak alımı var gibi KORDS dikkatimi çekti. Bir ara amacımız BIST30 a girmek diyorlardı ama çok gerilerde kaldılar ya da BIST30 alt limiti çok yükseldi.

Diğer alımlardan önemli hisseler BIMAS, AKFGY, TSKB, ENKAI, UNLU, EREGL, IZMDC, ISGYO, CRFSA

Bankaların fonları da iştiraklerini alıyor olabilir.

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2. Dün 7400 aşağı kırınca ne var ne yok sattım. Her zamanki gibi "Ben sattım gitti" söylemi gerçekleşti ve an itibariyle kayıp 360 bin tl. Kısmet değilmiş..

3.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Astor un sunumunu ,patron açıklamalarını okudum. Adamlar 2024 siparişlerini kapatmış.2025 e sipariş alıyor..
    1 tane daha Astor kuracak kadar arazi almışlar ve yatırım yapacağım diyor patron..
    Şu an pahalı.. Yatırım vs diye daha da götürürlerse Koc holding bunun arkasından bakar
    Bunda yeni Sasa olacak tadında bir gidişat var.
    Şirket gerçekten iyi işler yapıyor ama bu değerler pahalı bana göre..(bilanço açıklandığında 34 fk.idi bugün 31 fk. oldu.)

YTD

4. Muhalefet Gazze için dilini sertleştirince cumhurbaşkanının dili yumuşak kaldı ve olay sulandı.

Şimdi oradan mülteci gelir mi gelmez mi o konular öne çıkar.

5.  Alıntı Originally Posted by el turco Yazıyı Oku
    abi ben derinlik takip etmiyorum. 10 yıldan fazla oldu haber izlemiyorum. sadece fraktallere bakıyorum. imkanım oldukça yürüyorum, insanları dinliyorum. kafa karıştıracak işler minimum, dikkat maksimum.

şimdi long tebrikleri saymaya başlayalım. 2 kasım 2023. dakika 1 gol 1, birinci tebrik
    Öklid.. Similarity ..mi demek istiyorsun ?
    Hayat hoş gerisi boş

6.  Alıntı Originally Posted by nohut Yazıyı Oku
    Şirket gerçekten iyi işler yapıyor ama bu değerler pahalı bana göre..(37 fk.idi bugün 31 fk. oldu.)

YTD
    Sevgili nohut

ASTOR ,tam olarak ne iş yapıyor?
    Hayat hoş gerisi boş

7. İsteyen kafasına göre KAP'a şu hisseyi aldım şu hisseyi sattım bildirisi gönderebiliyor mu?

SKBNK ve BIZIM'de alaksız alım satım haberi var gibi, kim oldukları ve şirket ile ilgileri belli değil. Normalde ortaklar, yöneticiler ve belirli bir paya oranına sahiplerin göndermesi gerekir.

8.  Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    Sevgili nohut

ASTOR ,tam olarak ne iş yapıyor?

sn.Mert ağabey,Uzun yıllar önce Astor sigara markası idi...içimi güzel hoş kokusu vardı.
    Bu adı geçen şirket elektrik aktarma malzemeleri trafo-transformatör üretiyor.

https://astoras.com.tr/

Sayfa 125/1008 İlkİlk ... 2575115123124125126127135175225625 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •