Sayfa 446/1008 İlkİlk ... 346396436444445446447448456496546946 ... SonSon
Arama sonucu : 8057 madde; 3,561 - 3,568 arası.

Konu: Vıop LVI

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    bu arada hamas mücahidlerin elin de 3 isra il li general varrrr..
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

2.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Akıl ve mantık şöyle der, toplumun geneli için bir kısım insanlar feda edilir.

Din akıl ve mantık ötesinde olduğu için farklı bir şey söyleyebilir. Yahudilikte nasıl bilmiyorum. Hristiyan ve müslümanlık bir insan bir dünyaya değer mantığında diye biliyorum. Türklük de din gibi bir şey, orada da aynı.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

3. Borsada fecaat var. İYİ Parti Milletvekili Mehmet Mustafa Gürban, Yaşar Aktürk nam-ı diğer Berber Yaşar, Mahmut Çevik bunlar bir çete, Borsada manipülasyon yaparak milleti soyuyorlar. Kurdukları soygun düzenini tek tek anlatacağım. delilerin delisi ...

tam muz cumhuriyeti..ülen kimsenin malve can güvenligi yok..
    her yer hırsız her yeryer soyguncu tepeden tırnaga ..bu ülkeye yatırımcı salakmıda gelsin 🤣

Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    İsrail bombalayıp öldürmediyse var. Yoksa israil orda kim var burda kim var bakmıyor. Şu ana kadar israilin GAZZEDE VURDUĞU yerlerde 20 nin üstünde israilli rehinede öldü. Hamas iöin gazzelilerin önemi neyse şu anda israilliler içinde rehineler aynı.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    https://twitter.com/i/status/1724137858624057715

Olay bu...Müslümanlar bu ABD-İSRAİL uşağı devleti protesto etmeli ve UMRE-HAC yapılmamalı.HAC,zaten yıllık kongredir.Yani o sene içindeki problemler konuşulur ve çözüm üretilir.

Yoksa DOLARLA taş alıp şeytan taşlamak değil.Bu simgedir.AKLINI kullanmalı.Mesela HAC -UMRE(ZATEN GEZİDİR) İÇİN kaynaklar sıkıntılı olan bölgelere verilmelidir.

İnanın eğer VATİKAN GİBİ , İSLAM ALEMİNİN DİNİ otoritesi olsaydı bu fetvayı verirdi..

Ha bakmayın bize HAC bir nevi gezi gibi olduğundan toplum gereğinden fazla büyütür. AKLAMA-RESETLEME OLARAK İNANIRLAR VE BUNU BÜYÜTMEK İSTERLER..Biz istediğimiz kadar büyütelim ne ise odur(elbette bir ibadettir ama siyasi-karar boyutu vardır)
    Sence Azerbaycan kimi destekliyor. İsrail konusunda 2 devlet tek millet d eğiliz. Azerbaycan a ambargo uygulayalım mı

Socar ı protesto edelim mi
    Yada colaya 590 milyon teşvik verenlere oy atmayalım mı bir daha
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Uzmanlar-üstadlar vs 6700 ü kesin görüyor ve oraya gelince hisseleri bile hazırladılar...

https://www.youtube.com/watch?v=5eR3yi_85Vs

6700 ENDEKS SEVİYESİ İÇİN 4 HİSSELİK TEMEETTÜ PORTFÖYÜ
    Hey maşallah
    7 trilyon tl piyasa değeri olan piyasanın genel yönünü grafikten bulacağını sanacak kadar ülkece derin finans bilgimiz takdire şayan..Herkeste bir hedef....Malda olan 12 bin , olmayan 6800 diyor...
    Gidecek yeri sadece piyasa yapıcı biliyor....Biz sadece bu gidilecek yolda grafik üzerinden risk ve fırsatları görerek işlem yapacağız...Poz arttıracağız , azaltacağız , stop olacağız vs vs vs..
    Son düzenleme : emregunes; 14-11-2023 saat: 00:44.

7. Az örgütlüdür güçlüdür, çok dağınıkdır zayıftır diye bir söz var.

Piyasada büyük oyuncular ve onları yönlendiren büyük bir şey var. Onlara karşı yığınların hatta patronların dahi yapabilecekleri sınırlı.

Ben buna çakma simulasyon diyorum. Onun üzerinde matriks düzeni var, ölümlü olanın hiç bir etkisi yok, ne verilirse ona razı olmak durumundasın. O yüzden birileri bunu görüp vahdedi vücud vs uydurmuş olabilir.

8. <<<<<<<<<
    https://www.youtube.com/watch?v=UqDu_N5mgrs
    Behiye Aksoy - Ruhunda ölen nağmede sevda sesi var mı ?

Rûhunda ölen nağmede sevdâ sesi var mı?
    Anlat bana, ey sevgili, aşkın bu kadar mı?
    Kumral saçının telleri, hicrânı sarar mı?
    Anlat bana, ey sevgili, aşkın bu kadar mı?

Sayfa 446/1008 İlkİlk ... 346396436444445446447448456496546946 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •