Sayfa 630/1008 İlkİlk ... 130530580620628629630631632640680730 ... SonSon
Arama sonucu : 8057 madde; 5,033 - 5,040 arası.

Konu: Vıop LVI

Bugun ya pis carpilirim ya da ihya olurum. Bence yukari gidecek.

AKBNK günlük, saklamasında sadece 3 bin lotu olan Colendi Menkul 2.2 milyn lot satmış, saklamasında olmayanı nasıl satıyor, sistemler buna nasıl izin veriyor anlamış değilim, birde açığa satış yok deniyor, peki bu nedir!

3.  Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    AKBNK günlük, saklamasında sadece 3 bin lotu olan Colendi Menkul 2.2 milyn lot satmış, saklamasında olmayanı nasıl satıyor, sistemler buna nasıl izin veriyor anlamış değilim, birde açığa satış yok deniyor, peki bu nedir!
    Sohbet odasında gün içi virman yapılıyor dendi.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

SPOT, BofA satış tarafına geçmiş, bugün günlerden çarşamba, dikkatli olunmalı!

5. WTM turizm raporu: Türkiye, 2024'te Fransa'yı geçerek Avrupa ikincisi olacak

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Sohbet odasında gün içi virman yapılıyor dendi.
    tamam virmanı anladım da sistemler bu açığa satışa nasıl izin veriyor onu anlamış değilim!

7.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    sabah belirttiğim tup de teknik bir hareket yaptık yalnız tek başına olmaz bu iş , saatlik düzeltmelerini yapan thy ve eregl, aselsn dan tepki gelmesi gerek 16.00 la 240 dk graflarında
    gıdıklamaya başladı memed senin teknikle dövücem
    kuzu nun topiğini takip ediyorsun beni sor ona anlatsın rus uçağı düştüğünde neler yapmışım neler
    gıdıklanacak saate kadar veriyorum ona göre
    FORMASYON AVCISI -53

8.  Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    tamam virmanı anladım da sistemler bu açığa satışa nasıl izin veriyor onu anlamış değilim!
    Virman takas kaydına girmeden günlük olarak kurum değiştiriyor. İki gün sonra virman yapılan kurumun ekstresinde gözükür ve takasa geçer.. Ayrıca açığa satmıyor virman edilen hisseyi satıyor ama siz görmüyorsunuz..

Sayfa 630/1008 İlkİlk ... 130530580620628629630631632640680730 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •