Sayfa 25/1008 İlkİlk ... 1523242526273575125525 ... SonSon
Arama sonucu : 8057 madde; 193 - 200 arası.

Konu: Vıop LVI

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    897
    Gazzeye gidecek gonullu arayisimiz devam ediyor.

Mangallarda kul kalmadi artik...

2. KKM nin azalması zaten başlı başına bir düzelmedir.
    Bütçeye de faydası var bunun devletin üstünden yük alıyor.

Alıntı Originally Posted by Calibra Yazıyı Oku
    Ekonomide somut bir düzelme var.
    1 KKM azalıyor.
    2 Sabah erken kalkan satılık arabasının fiyatını güncellemiyor. Herkesin galerici olduğu bir dönemden kurtuluyoruz.
    3 Konut fiyatlarındaki artış durdu gibi en azından artış hızı ciddi yavaşladı.
    4 Bankacılık sistemi daha sağlıklı hale geliyor.

Benim aklıma gelenler bunlar.
    Napolyon bir maglubiyetten sonra kurmaylarını toplamış. Anlatın bakalım neden yenildik diye sormuş. Generallerin bir efendim barut yoktu demiş. Napolyon gerisini sittiredin deyip toplantıyı bitirmiş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,584
    Sana mı soracağım bu mücadelenin hangi noktasında duracağımızı.Senin İNKAR ETTİĞİN BİR mücadelede,Senin ahkam kesmen ne demek...

Ha....GELDİKLERİ GİBİ GİTMEDİLER..artıklarını bıraktılar.Onlarla mücadele için 2 tümen burada kalmalı...Sahada kazanacakken PAYİTAHTA kaybetmeyelim.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

5.  Alıntı Originally Posted by Calibra Yazıyı Oku
    Ekonomide somut bir düzelme var.
    1 KKM azalıyor.
    2 Sabah erken kalkan satılık arabasının fiyatını güncellemiyor. Herkesin galerici olduğu bir dönemden kurtuluyoruz.
    3 Konut fiyatlarındaki artış durdu gibi en azından artış hızı ciddi yavaşladı.
    4 Bankacılık sistemi daha sağlıklı hale geliyor.

Benim aklıma gelenler bunlar.
    Düzelme var..Ama zaman lazım. Damat bakan döneminden başlayan bozulma 3 ayda düzelmez. Çok yanlış politikalar oldu..

Bizim piyasanın iyi ekonomiden anladığı ucuz kredi versinler o da gitsin dolar alıp kenara koysun, ev-araba alsın kolayca... Aldığı evin kirası her sene fahiş artsın ki kira bedeli aylık banka faizini öder duruma gelsin..
    Bunlar varsa ekonomi iyi yoksa kötü...

6.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Ebu Ubeyde:

"Neden İslam ülkelerinden yardım istemekte ısrar etmiyorsunuz?" diyorlar... "Biz yardımı ancak Allah'tan isteriz, o da kimi layık görürse onu vesile kılar. Zulme sessiz kalan bilsin ki, Allah onu bu zafere layık görmemiştir."

Bence tarihi bir ifade....

Atatürk ne demiş vatan savunması hariç yapılan her savaş cinayettir, senin oğlun var mı bilmiyorum ama bizi direk ilgilendirmeyen bir savaşa gitmesini ne cenazesini almak ister misin? eminim ki kimse bunu istemez, ayrıca ne HAMAS ne İSRAİL arabuluculuk için bizi istemiyor, sanırsam içeride işler kötüleşince vatandaşın gözünü dışarı çeviriyorlar ki ellerinde bahane olabilsin. bence..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Ebu Ubeyde:

"Neden İslam ülkelerinden yardım istemekte ısrar etmiyorsunuz?" diyorlar... "Biz yardımı ancak Allah'tan isteriz, o da kimi layık görürse onu vesile kılar. Zulme sessiz kalan bilsin ki, Allah onu bu zafere layık görmemiştir."

Bence tarihi bir ifade....
    Yardımı Allah tan beklemek yetmez. Fatihayi kastediyorsa Allah a kulluk etsin. Amerikanın İsrailin istihbaratcilarina değil.

8.  Alıntı Originally Posted by Calibra Yazıyı Oku
    KKM nin azalması zaten başlı başına bir düzelmedir.
    Bütçeye de faydası var bunun devletin üstünden yük alıyor.
    düzelmenin olması beton lobisinin umrunda değil...

onlar sadece Merkeze hortumu atıp ucuz kredi çekip bunu yarattıgı enflasyonla mal satma derdindeler...

zamanında %19 faize bu operasyonu kimin adına çektiniz yazdıran patron tayfası ile...

mehmet şimşeği uyartan tayfa aynı...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 25/1008 İlkİlk ... 1523242526273575125525 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •