Sayfa 5/31 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon
Arama sonucu : 245 madde; 33 - 40 arası.

Konu: BINHO 1000 Yatırımlar Holding

1. uzun vadeli bir miktar aldım .Sermaye yapısı düşük ve değerleme karı yazan firma .9.5 milyon lot var .Bu hisseyi birisi topluyor beliki akıl almaz fiyatlara gider tabiki sabırlı olan yatırımcı yok asansör olsa anında bağırmalar çığlıklar başlar bu yüzden ben bir miktar aldım .1 sene sonra gelirim tekrar yazmaya allaha emanet olun
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

2. 400 den düşen gubrf 140 düştü diye herkes tepkiye gitmiş yazık günah paralarınıza çok düştü diye hisse alınmaz arkadaşlar .15 yıldır ben hep uzun vadeli hisse taşıdım ama değeri olan hisseler otkar gesan kontr froto şimdide uzun vadeli binho aldım bakalım .Allah mahçup etmezse 1 sene en az taşıyacağım bakalım .Kendi kendine direnç yapmış hisse al gülüm ver gülüm şeklinde ama zamanı gelince bu hisse çok konuşulduğunda bilgi fiyata gelmiş olacak ona daha çok zaman var.Neyse Allaha emanet olunu uzun vadeli yatırım sabır ister ekrana bakmamak şirketi takip etmekten geçer
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

3. Binho 226 diyelim 1 sene sonra burayı kopyalamak nasip olursa o zaman kaç olacak bakacağız. SPEK efendi sakın ol ne güzel topluyoruz acele etme asansör gibi değil yavaş yavaş canım 2024 kasımda gelirim...

Biraz aldık bakalım, kenarda dursun ileride lazım olur belki.
    Ya nasip işte.

Syg.

5. binho 226 dan 340 gittin şimdi 288 gibi düzeltmen bitmek üzere altında 7 tane firma var bunların halka arzları olmayacakmı .Bilancoda umrumda değil .Her yerden iştarak yapın var ve böyle değerleme karları artacak bedelsizde yüksek potansiyel gurubuna girmeyecekmisin?satmıyorum dostum
    Nakit kraldır.

6. Teknik olarak; yarına gebe olan bugünü yaşamalı ki, yarın, yaşanmış olsun.

7. Teknik olarak; yarına gebe olan bugünü yaşamalı ki, yarın, yaşanmış olsun.

8. Teknik olarak; yarına gebe olan bugünü yaşamalı ki, yarın, yaşanmış olsun.

Sayfa 5/31 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •