Sayfa 351/479 İlkİlk ... 251301341349350351352353361401451 ... SonSon
Arama sonucu : 3825 madde; 2,801 - 2,808 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1. https://youtu.be/zAib-l4birY
    Cici kızlardan gelsin tüm dost olanlara..
    para para para

2.  Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    Anladım hocam senin hisseye bakisinla benim altına bakışım aynı. Ben hisseye ticaret olarak bakıyorum kazancı ben hep dışarıya altına gömerim. Sen hissede yapıyorsun aynı şeyleri. Ama bu kadar evladiyelik hisse taşıyorsan (bana göre 2 yıldan fazla taşınan hisseler evladiyelik olurda.)Koç holding ve istiraklerini keşke tasisaydin. Uzun vadede en rahat ve en temiz para Koç holding istiraklerinde. Burası borsa algılar iki günde değişir. Ben hala bu düşüşün sebebini vioptaki oyuncuyu patlatmaya yönelik olduğunu düşünüyorum. Tamam bilançosu pek iyi değil ama taban artı yüzde 6 yemesini gerektirecek bir şey yok. Sanki diğer hisseler muhteşem bilanço açıkladı.
    Hocam sadece bunda değilim ama koçun şirketi yok elimde, olsaymis iyi olurmuş, teşekkürler.. ytd

3.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Yoksa tartışmacı bir insandim, sodada bilmem oburunde çok yaşadım bir sürü kavga.
    Yahu ne gerek var dedim kendi kendime. Artık he deyip geçiyorum, boşuna kendimi üzmeye gerek yok. Buradada ilk başlarda öyle başladım, yahu 40-50 kişi olmsmisti bu forum? Bu insan kalabalığı neyin peşinde! Şimdiye kadar olmayanlar gelip burada fikirlerini söylüyorlar belki bilinçli belki bilinçsizce orasını bilemem kimseyi de itham edemem elbette fikirlerini soylecekler. Herkes paranın pesinde olmasa ne işi var bu kalabaligin diye düşünmeden edemiyor insan.
    Bilanço geldi dimi? Geçen sene zarar yazdı kimse gelmedi, 3 tane çeyrek bilanço açıkladı kimse geldimi gelmedi. Sayı niye bu kadar arttı peki?
    Para para para demiş. Cici kizlar.. ytd
    Gunici arada giriyorum bilsnco öncesine kadar 4 kişi sabit epeyce bir süre! Böyle gitti yazılarım duruyor. Bugün arada baktım 13 kişi akşama dogru oldu 47 kişi.
    Bilanço geldiğinde ki kalabalığı hiç gormedim bile bunca zaman.
    Tahtacida bu kişileri anladığım kadarıyla bağrına bastı. Kuşlu sitede gazlayan ve korku verenler ayrismalarda. Napalim sağ çıkanlar olacak veya olmayacaktır orasını bilemem. Daha ne kadar bağrına basarlar onu da bilemem.. zor tahta bunu hep söylüyorum. Ama para koktuğu için kokuya geliyorlar bu insanlar bence.. ytd

4. Lütfen kimse alınmasın, kusuruma bakmasın. Kimseyi kırmak gibi bir derdim yok, olanı soyluyorum. Olanı epeydir görüyorum. Ytd

5. Ben spenc hc nin neler çektiğini azçok biliyorum o yüzden yorum yapamam, 25 taleden 16 taleye düşüşünde burdaydım canlı canlı yaşadık o dönemi

16.96 Since 27 Aralık 2023

6. Mesela karax veya bozkurt hc bu şirketin pislik olduğunu biliyorsunuz diyelim. Tabana yapistirdiniz ya! Niye? Ertesi gün bir taban daha olsa yine yapistiririm dediniz! Niye?
    Kötü gelen bilanço için mi? Yoksa gelen kâr için mi? Hangisi cevap..
    Ha ucuz diye Maacit hc geldi mesela o da, neye göre ucuz? PD mı kar mı endeks mı?
    Evet cevap verirseniz ama ne olduğunu söyleyip sevinirim. Ytd

7.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Ben spenc hc nin neler çektiğini azçok biliyorum o yüzden yorum yapamam, 25 taleden 16 taleye düşüşünde burdaydım canlı canlı yaşadık o dönemi
    Hocam sen kısa bile yaşadın bir bak grafiğe dediydim o zaman. Yüzde 79 düşüş ama öyle 2-3 ayda geri dönmedi, bir yılı geçti ve hala o yılın zirvesi olan 21.04 un altindayiz.. dolar bazlı bir grafiği yok doğru düzgün trent şeklinde. Gidiyor geliyor vesselam.. ytd

8. Oba Makarna 21 milyar PD
    Petkim 50 milyar PD
    Astor 93 milyar TL
    Sasa 229 milyar TL PD
    Ve 9 milyona yakın hesap emeklilik fonları yatırım.fonlari var tahtacı buradaki yatırımcılarla kafa buluyor

Gerisi teferruat
    Yatırım tavsiyesi değildir

Sayfa 351/479 İlkİlk ... 251301341349350351352353361401451 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •