Sayfa 360/480 İlkİlk ... 260310350358359360361362370410460 ... SonSon
Arama sonucu : 3834 madde; 2,873 - 2,880 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1. insana kendini sadist hissettiriyorsunuz sanki petkim düşüncesiz para kaybedince ben zevk mi alıyorum

sorunun kaynağını size yazıyorum

maruz kaldığım ne; spek adamı , patron bilmem neyi beddua

garip gerçekten

2. Sen kime hakaret ediyorsun? Onu bir söylesene. Beni taniyirmusun ki? Tanımadığın bilmedigin kişiler hakkında, kime hakaret!
    Neyi okuyayım? Niye okuyayım. Amacın tam olarak nedir onu söyle.
    Petkim genel kuruluna niye katilmadin o zaman şimdiye kadar. Buraya yazdıklarından sebeple? İnsanlara bir akıl verme hallerin var sürekli gidin yazın, konuşun, ağlamayın falanlar..

Neden rahatsiz oldunda alıntı yaptın.
    Ne kocuna gitti şöyle bakayım.

3.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Sen kime hakaret ediyorsun? Onu bir söylesene. Beni taniyirmusun ki? Tanımadığın bilmedigin kişiler hakkında, kime hakaret!
    Neyi okuyayım? Niye okuyayım. Amacın tam olarak nedir onu söyle.
    Petkim genel kuruluna niye katilmadin o zaman şimdiye kadar. Buraya yazdıklarından sebeple? İnsanlara bir akıl verme hallerin var sürekli gidin yazın, konuşun, ağlamayın falanlar..

Neden rahatsiz oldunda alıntı yaptın.
    Ne kocuna gitti şöyle bakayım.
    hakaret eden sensin hak ettiğin muameleyi görüyorsun sadece alışmamışsın

burada kaçkere neler yapılması gerektiğini yazdım paran yoksa izmire 2 bilet alayım yada bitane e imza genel kurulada mı ben gideyim
    korkuyorsan ayrı tabi yüzlerine söylemeye herkesin harcı değil sonuçta saygı duyarım

zekaya bak deyincede kızıyorsun

4.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Tabii işin diğer boyutu, tahtaciya sövmek şirkete kaymak, patronu dövmek psikolojik olarak rahatlatır insanı.
    Bazan bende kimseler yokken bi odaya girip kapıyı kapatıp Allah belanı versin dediğim zamanlar çok olmuştur
    Yooo beni epeydir tanıyor burada yazım tarzımı biliyor. Tanıyor ve nasıl yazdığımızda biliyor.
    Bak sürekli laf sokma çabası var. Ona yakisirsin buna yakisirsin ve hala bir hakaretim yokken yapıyor bunlari. Farkında mısın ağzımı açmadım. Çoluğa çocuğa toruna kadar girdim sadece geneldi ve çok rahatsız oldu.

5.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Yooo beni epeydir tanıyor burada yazım tarzımı biliyor. Tanıyor ve nasıl yazdığımızda biliyor.
    Bak sürekli laf sokma çabası var. Ona yakisirsin buna yakisirsin ve hala bir hakaretim yokken yapıyor bunlari. Farkında mısın ağzımı açmadım. Çoluğa çocuğa toruna kadar girdim sadece geneldi ve çok rahatsız oldu.
    laf söylüyorsan arkasında dur kıvırma yanlış yaptığını düşünüyorsanda özür dilersin 2 sayfa önce benim yazdığımdan sonra ;beddua kumpanyasına buraya arada gelip yazan vs

6.  Alıntı Originally Posted by tarik1234 Yazıyı Oku
    laf söylüyorsan arkasında dur kıvırma yanlış yaptığını düşünüyorsanda özür dilersin 2 sayfa önce benim yazdığımdan sonra ;beddua kumpanyasına buraya arada gelip yazan vs
    Koçum nedir derdin onu söyle! Bedduadan mı rahatsız oldun yoksa benden mi?

7.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Dur hocam tam hızımı almışım

Bedduam tutar ama ne yalan soyleyim.

Hatta dikkat ettiyseniz kim bunu yapıp o lokmaları kime yediriyorsa onlar da dahil dedim. Yani kendinin yemesi ile iş bittimiyor. Yedirdigi her kimlerse onlara kadar gidiyor. İlahi bir adalet mutlaka tecelli bulacaktır..
    Bu yüzden buraya veya başka platformlara yazanlarda veya onlara hizmet edenlerde bu söylemlerimin içerisindedir.
    Ha kimin umrunda olur olmaz ama bir şekilde çıkacaktir. Bunları zaten yaşayarak gorecekler o kişiler..
    Dur hocam dediğim kisimi ben karax hc ya yazdım
    Neyin kafası bu sana bir kelimem bile olmadı bu süreçte. İşte senin zeka ve icinndeki niyet. Aynı dakikada sana yazamiyacagima göre bir bak dakikaya sen özür dile.

8. Özür dile çıkıp gelecem birazdan bekliyorum özür için.

Sayfa 360/480 İlkİlk ... 260310350358359360361362370410460 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •